Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- A4Tech FG1012S, Sada klávesnica s bezdrôtovou optickou myšou, CZ, 2.4 [Ghz], čierna
A4Tech FG1012S, Sada klávesnica s bezdrôtovou optickou myšou, CZ, 2.4 [Ghz], čierna
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
A4Tech FG1012S, Sada klávesnica s bezdrôtovou optickou myšou, CZ, 2.4 [Ghz], čiernaSkladom 539,36 €32 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou A4Tech FG1012S
• Bezdrôtový 2,4G kancelársky set klávesnice s optickou myšou Fstyler určený pre kancelárske a profesionálne použitie
• Pokročilé výkonné bezdrôtové pripojenie 2,4 GHz so vzdialenosťou pripojenia 10-15 m
• CZ/SK rozloženie kláves
• USB-A nano prijímač pre myš aj klávesnicu súčasťou dodávky
• "Silent click" technológia u myši pre celkom bezhlučnú prevádzku
• Automatická štvor-úrovňová úspora energie
• Aktivácia režimu spánku už po 0,2 s nečinnosti
• 4D inteligentné koliesko pre horizontálne a vertikálne rolovanie
• Software “8-in-One” pre myš umožňuje:
o Nastavenie 8 gest na robenie voliteľných príkazov pomocou pravého tlačidla myši
o Nastavenie voliteľných príkazov pomocou bočných tlačidiel myši
o Zapnutie/vypnutie funkcie štvorsmerného kolieska
o Nastavenie vertikálneho rolovania po ľubovoľnom množstve riadkov v ľavej sekcii plochy obrazovky
o Nastavenie vertikálneho rolovania po celých stránkach v ľavej sekcii plochy obrazovky
o Nastavenie horizontálneho rolovania po ľubovoľnom množstve slov v pravej sekcii plochy obrazovky
o Možnosť nastavenia pomeru 4D funkcie kolieska
• Software “8-in-One“ je voľne na stiahnutie: 2.4G Wireless Desktop Set(FG1012) | (a4tech.com)
• DPI myši: 1200
• Multimediálne klávesy klávesnice:
o spustenie muziky
o zníženie hlasitosti
o zvýšenie hlasitosti
o stlmenie zvuku
o skok na predchádzajúcu skladbu
o skok na následujúcu skladbu
o play & pauza
o zastavenie prehrávania
o domovská stránka
o e-mail
o môj počítač
o obľúbené zložky
• „Round square“ klávesy zväčšujú plochu pre presnejšie písanie
• Laserové gravírovanie znakov na klávesnici
• Vode odolné prevedenie klávesnice proti poliatiu napr. kávou alebo čajom
• Vysoko elastická silikónová membrána pre svižné a pohodlné písaní
• Veľmi elegantný a tenký design klávesnice
• Vypínač napájania pre úsporu batérie na myši aj klávesnici
• Životnosť tlačidiel myši 5 miliónov kliknutí
• Integrované vyklápacie nožičky pre výškové polohovanie klávesnice
• Ľahká inštalácia Plug & Play
• Univerzálna kompatibilita operačných systémov Windows 7 a vyšší
• Predpokladaná výdrž batérie: 12 mesiacov
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenie setu: | 2.4 GHz (USB adaptér) |
| Report rate klávesnice: | 125 Hz |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Napájanie | 1× AA batéria (súčasť balenia) |
| Kompatibilná s: | Win 7+ |
| Rozmer: | 456 x 156 x 24 mm |
| Hmotnosť: | 517 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1200 Dpi |
| Napájanie: | 1x AA batéria (súčasť balenia) |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 108 x 64 x 35 mm |
| Hmotnosť: | 85 g |
Parametre
VýrobcaA4Tech
Tovar zaradený v kategóriách

![A4Tech FG1012S, Sada klávesnica s bezdrôtovou optickou myšou, CZ, 2.4 [Ghz], čierna](http://www.lama.sk/all/obr/YCATBS2SBC00_01.jpg)
![A4Tech FG1012S, Sada klávesnica s bezdrôtovou optickou myšou, CZ, 2.4 [Ghz], čierna](http://www.lama.sk/all/obr/YCATBS2SBC00_02.jpg)
![A4Tech FG1012S, Sada klávesnica s bezdrôtovou optickou myšou, CZ, 2.4 [Ghz], čierna](http://www.lama.sk/all/obr/YCATBS2SBC00_03.jpg)
![A4Tech FG1012S, Sada klávesnica s bezdrôtovou optickou myšou, CZ, 2.4 [Ghz], čierna](http://www.lama.sk/all/obr/YCATBS2SBC00_04.jpg)










