Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Kancelársky nábytok
- Ergonomické kancelárske kreslá
- Defender Kancelárska stolička DALLAS, čierna, priedušný chrbát
Defender Kancelárska stolička DALLAS, čierna, priedušný chrbát
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 1
- Komentáre 0
Defender Kancelárska stolička DALLAS, čierna, priedušný chrbátNie je skladom98 €79,67 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Defender DALLAS
Kancelárska stolička Defender Dallas je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálne pohodlie a podporu pri práci. Jej poťah zo sieťoviny je nie len odolný a pružný, ale taktiež zaisťuje vynikajúce rozloženie tlaku, dobrú ventiláciu a vysokú odolnosť proti opotrebeniu, čo garantuje dlhú životnosť aj pri každodennom používaní.
Stolička je vybavená hojdacím mechanizmom, ktorý pridáva na pohodlí a umožňuje prirodzený pohyb behom sedenia. Vďaka špeciálne navrhnutej konštrukcii, ktorá bola testovaná v rôznych podmienkach, je stolička vhodná pre široké spektrum používateľov a perfektne sa hodí do kancelárskeho prostredia, tak aj pre domáci pracovný priestor.
S nosnosťou až 120 kg a výškou od 150 cm do 185 cm je Defender Dallas ideálnou komfortnou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivú a odolnú kancelársku stoličku.
| Farba: | čierna |
| Maximálna záťaž: | 120 kg |
| Rozmery operadla: | 480 x 605 mm |
| Rozmery sedadla: | 530 x 515 x 40 mm |
| Výška stoličky: | 985 - 1085 mm |
| Základňa: | plast |
| Kolieska: | 50 mm, vysoko odolné nylonové kolieska |
| Materiál: | textil, sieťovina |
| Trieda plynového zdvihu: | Class 3, zdvih 100 mm |
| Hmotnosť: | 10.3 kg |
| Rozmer balenia: | 280 x 590 x 630 mm |
Parametre
VýrobcaDEFENDER
Tovar zaradený v kategóriách















