Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Genius Ergo KB-700, CZ/SK, ergonomická, drôtová (USB), čierna, Copilot
Genius Ergo KB-700, CZ/SK, ergonomická, drôtová (USB), čierna, Copilot
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius Ergo KB-700, CZ/SK, ergonomická, drôtová (USB), čierna, Copilotskladom 531,30 €25,45 € bez DPH
Genius Ergo KB-700
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | USB |
| Podsvietenie: | Nie |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Typ kláves: | Chiclet |
| Layout: | CZ/SK |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Kompatibilná s: | Windows |
| Rozmer: | 400,3 x 245,4 x 36,9 mm |
| Hmotnosť: | 746 g |
Genius Ergo KB-700 s rozložením rozdelených vĺn navrhnutým tak, aby podporovalo prirodzené umiestnenie rúk a zmierňovalo svalové napätie v oblasti predlaktia, zápästia a ramien, je prispôsobené pre tých, ktorí hľadajú ergonomické klávesnice a bezproblémové riešenia pri písaní.

KOMFORT BOOST POMOCOU OPIERKY DLANÍ A NAKLONENIA NÔH
Opierka dlaní poskytuje optimálnu podporu pre predlaktia a prsty, zatiaľ čo sklopné sklápacie nohy ponúkajú dodatočnú podporu pre lakte a zápästia. Zvýšte svoj zážitok z písania ešte dnes s Ergo KB-700.

ZJEDNODUŠTE SVOJU PRÁCU S KĽÚČOM KOPILOT AI
Ideálne pre profesionálov, ktorí potrebujú efektívne nástroje. Jednoduchým stlačením klávesu AI Copilot aktivujete asistenta Copilot (pre Windows 11) pre vylepšený pracovný postup.

ZLEPŠIŤ VÝKON A EFEKTÍVNOSŤ PRÁCE
Odomknite vylepšenú efektivitu s 12 klávesovými skratkami Ergo KB-700 pre médiá a počítač.















