Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Genius GX Gaming Scorpion K12 Copilot, klávesnica CZ/SK, herná, drôtová (USB), čierna, mechanická
Genius GX Gaming Scorpion K12 Copilot, klávesnica CZ/SK, herná, drôtová (USB), čierna, mechanická
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius GX Gaming Scorpion K12 Copilot, klávesnica CZ/SK, herná, drôtová (USB), čierna, mechanickána objednávku33,20 €26,99 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
GENIUS GX GAMING Scorpion K12
Plnohodnotná mechanická klávesnica pre každého vášnivého hráča. Spínače Brown ponúkajú príjemný hmat a nižšiu hlučnosť. Klávesy sú RGB podsvietené a ponúka možnosť vlastného nastavenia jasu. Disponuje samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Samozrejme nechýba ani funkcia Anti-Ghosting. Poteší taktiež 12 kombinovaných klávesových skratiek FN. Pripojenie je realizované cez 1,8 m USB kábel.
Základná špecifikácia:
| Typ klávesnice: | mechanická |
| Typ pripojenia: | USB |
| Podsvietenie: | RGB |
| Anti-ghosting: | Áno |
| Typ spínačov: | BROWN |
| Layout: | CZ/SK |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.8 m |
| Rozmer: | 438.3 x 130.4 x 35.2 mm |
| Hmotnosť: | 744 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách
















