Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Genius GX Gaming Scorpion K7 Plus, klávesnica CZ/SK, herná, drôtová (USB), čierna, COPILOT
Genius GX Gaming Scorpion K7 Plus, klávesnica CZ/SK, herná, drôtová (USB), čierna, COPILOT
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius GX Gaming Scorpion K7 Plus, klávesnica CZ/SK, herná, drôtová (USB), čierna, COPILOTskladom 322,18 €18,03 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius GX Gaming Scorpion K7 Plus
Herná klávesnica Scorpion K7 Plus ponúka programovateľné makro tlačidlá a LED podsvietenie v siedmich farbách. Samozrejmosťou je funkcia Anti-ghosting pre 19 kláves, ktorá umožňuje ich súčasne stlačenie bez obmedzení funkčnosti. Zaiste poteší taktiež samostatná klávesa pre vyvolanie AI asistenta Windows Copilot (pre Windows 11 a vyšší). Pripojenie sa dá jednoducho realizovať cez 1,8 m dlhý USB kábel.
Základná špecifikácia:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | USB |
| Podsvietenie: | LED - 7 farieb |
| Anti-ghosting: | Áno - 19 kláves |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.8 m |
| Rozmer: | 449 x 138 x 37 mm |
| Hmotnosť: | 711 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách















