Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Genius GX GAMING Scorpion KM-GX6, Sada klávesnica CZ/SK, herná, drôtová (USB), čierna
Genius GX GAMING Scorpion KM-GX6, Sada klávesnica CZ/SK, herná, drôtová (USB), čierna
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius GX GAMING Scorpion KM-GX6, Sada klávesnica CZ/SK, herná, drôtová (USB), čiernaskladom 532,80 €26,67 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius GX GAMING Scorpion KM-GX6
Herný káblový set klávesnice a myši pokryje všetky vaše potreby. Mechanická klávesnica disponuje 19 anti-ghosting klávesami a vode odolnou konštrukciou. Je vybavená samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows 11. Myš je vybavená optickým senzorom s rozlíšením snímača až 3200 DPI, ktoré zaručí hladké a presné ovládanie. Hernú atmosféru navyše doplní RGB podsvietenie oboch zariadení.
Špecifikácia klávesnice
| Typ klávesnice: | membránová - mechanical feeling |
| Typ pripojenie setu: | USB |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Áno |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.8 m |
| Rozmer: | 449.2 x 138.3 x 35.8 mm |
| Hmotnosť: | 748 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 4 |
| Rozlíšenie: | 400 - 3200 Dpi |
| Rozhranie: | USB |
| Dĺžka kábla: | 1.8 m |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 122.7 x 72.5 x 40.5 mm |
| Hmotnosť: | 127 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách















