Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Myši
- Genius GX Gaming Scorpion M700 Myš drôtová, zelená, 7200DPI
Genius GX Gaming Scorpion M700 Myš drôtová, zelená, 7200DPI
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius GX Gaming Scorpion M700 Myš drôtová, zelená, 7200DPIskladom 515,53 €12,63 € bez DPH
Kompletné špecifikácie

Herná myš Genius GX Gaming Scorpion M700 – dá súperom na frak
Rozohrajte to vo veľkom štýle s gamingovou myšou Genius GX Gaming Scorpion M700. Disponuje vysoko presným optickým senzorom s nastaviteľným rozlíšením a 6 tlačidlami, aby ste všetko mali vo svojich rukách a mohli sa po hernom poli pohybovať ako ostrieľaný profesionál. Štýlový design je doplnený farebným RGB podsvietením. Pre pripojenie ku PC alebo notebooku slúži rozhranie USB.
Genius GX Gaming Scorpion M700
Herná myš disponuje 6 tlačidlami a vysoko presným optickým senzorom s nastaviteľným rozlíšením v rozmedzí 800 až 7200 DPI. Ergonomický herný design myši dopĺňa RGB podsvietenie. Pre pripojenie ku počítaču slúži 1,8 m dlhý opletaný kábel zakončený USB konektorom.

Základná špecifikácia:
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Rozlíšenie: | 800/1600/2400/3200/4800/7200 Dpi |
| Rozhranie: | Windows |
| Napájanie: | USB |
| Podsvietenie: | Áno - RGB |
| Farba: | zelená |
| Dĺžka kábla: | 1.8 m (opletaný) |
| Rozmer: | 124.2 × 65 × 37.6 mm |
| Hmotnosť: | 97 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách

















