Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Genius KB-113 COPILOT, klávesnica CZ/SK, klasická, drôtová (USB), čierna
Genius KB-113 COPILOT, klávesnica CZ/SK, klasická, drôtová (USB), čierna
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius KB-113 COPILOT, klávesnica CZ/SK, klasická, drôtová (USB), čiernaskladom 210,81 €8,79 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius KB-113
Klasická káblová klávesnica v čiernom prevedení je určená pre každodennú prácu a navrhnutá tak, aby používateľovi poskytla maximálny komfort. Je vybavená nízko profilovými klávesami a samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows 11. Klávesnica je odolná voči poliatiu a jej pripojenie ku počítaču je realizované cez USB port.
Základná špecifikácia:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | USB |
| Typ kláves: | nízko profilové |
| Layout: | CZ/SK |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Rozmer: | 448 x 142 x 29 mm |
| Farba: | čierna |
| Hmotnosť: | 414 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách















