Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Genius KB-117 COPILOT, klávesnica CZ/SK, klasická, vode odolná typ drôtová (USB), čierna, nie
Genius KB-117 COPILOT, klávesnica CZ/SK, klasická, vode odolná typ drôtová (USB), čierna, nie
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius KB-117 COPILOT, klávesnica CZ/SK, klasická, vode odolná typ drôtová (USB), čierna, nieskladom 49,07 €7,37 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius KB-117
Klasická káblová klávesnica v čiernom prevedení je navrhnutá tak, aby používateľovi poskytla maximálny komfort pri každodennej práci. Je vybavená samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Klávesnica je vode odolná a pripojenie ku počítaču je realizované cez USB port.
Základná špecifikácia:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenie: | USB |
| Typ kláves: | klasické |
| Layout: | CZ/SK |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Rozmer: | 441.7 x 137.2 x 26.9 mm |
| Farba: | čierna |
| Hmotnosť: | 488 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách

















