Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Genius KB-118 II COPILOT, klávesnica CZ/SK, klasická, vode odolná typ drôtová (USB), čierna
Genius KB-118 II COPILOT, klávesnica CZ/SK, klasická, vode odolná typ drôtová (USB), čierna
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius KB-118 II COPILOT, klávesnica CZ/SK, klasická, vode odolná typ drôtová (USB), čiernaskladom > 2010,98 €8,93 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius KB-118 II
Klasická káblová klávesnica v čiernom prevedení je určená pre každodennú prácu a navrhnutá tak, aby používateľovi poskytla maximálny komfort. Je vybavená nízko profilovými klávesami, opierkou dlaní a samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Klávesnica je odolná voči poliatiu a jej pripojenie ku počítaču je realizované cez USB port.
Základná špecifikácia:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | USB |
| Multimediálne klávesy: | nie |
| Typ kláves | nízko profilové |
| Layout: | CZ/SK |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Rozmer: | 461,5 × 167,45 × 26 mm |
| Hmotnosť: | 479 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách














