Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Genius KB-7200 COPILOT, klávesnica AAA, CZ/SK, 2.4 [Ghz], bezdrôtová, čierna
Genius KB-7200 COPILOT, klávesnica AAA, CZ/SK, 2.4 [Ghz], bezdrôtová, čierna
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius KB-7200 COPILOT, klávesnica AAA, CZ/SK, 2.4 [Ghz], bezdrôtová, čiernaNie je skladom23,15 €18,82 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius KB-7200
Bezdrôtová klávesnica je navrhnutá tak, aby užívateľovi poskytla maximálny komfort pri každodennej práci. Ergonomický sklon spoločne s klávesami typu chiclet umožňuje efektívne a pohodlné písanie. Je vybavená samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows 11. Pripojenie je realizované cez technológiu 2,4 GHz a miniatúrny USB prijímač. Napájanie majú na starosť dve AAA batérie, ktoré sú súčasťou balenia.
Základná špecifikácia:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | 2,4 GHz (mini USB adaptér) |
| Typ kláves: | chiclet |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Podsvietenie: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Napájanie: | 2 x AAA (súčasť balenia) |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 435.7 × 140.2 × 23.3 mm |
| Hmotnosť: | 480 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách

![Genius KB-7200 COPILOT, klávesnica AAA, CZ/SK, 2.4 [Ghz], bezdrôtová, čierna](http://www.lama.sk/all/obr/YCGETK72BD00_01.jpg)
![Genius KB-7200 COPILOT, klávesnica AAA, CZ/SK, 2.4 [Ghz], bezdrôtová, čierna](http://www.lama.sk/all/obr/YCGETK72BD00_02.jpg)
![Genius KB-7200 COPILOT, klávesnica AAA, CZ/SK, 2.4 [Ghz], bezdrôtová, čierna](http://www.lama.sk/all/obr/YCGETK72BD00_03.jpg)
![Genius KB-7200 COPILOT, klávesnica AAA, CZ/SK, 2.4 [Ghz], bezdrôtová, čierna](http://www.lama.sk/all/obr/YCGETK72BD00_04.jpg)










