Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Genius KM-100SE COPILOT, sada klávesnice s optickou myšou, CZ/SK, drôtová (USB), čierna
Genius KM-100SE COPILOT, sada klávesnice s optickou myšou, CZ/SK, drôtová (USB), čierna
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius KM-100SE COPILOT, sada klávesnice s optickou myšou, CZ/SK, drôtová (USB), čiernaSkladom 722,77 €18,51 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius KM-100SE
Špecifikácia klávesnice
Špecifikácia myš:
Kvalitný set klávesnice a myši pokryje všetky vaše základné kancelárske potreby. Klávesnica disponuje klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows a radou programovateľných funkčných kláves, ktoré možno využiť pre ľahšie ovládanie hudobného prehrávača, sociálnych sieti či kancelárskych programov. Klávesnica je odolná proti poliatiu, takže zostane funkčná aj v prípade nečakanej nehody. Myš je vybavená optickým senzorom s rozlíšením snímača 1200 DPI, ktoré zaručí hladké a presné ovládanie.
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia setu: | USB |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Rozmer: | 440,51 × 139,67 × 20,07 mm |
| Hmotnosť: | 443 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1200 Dpi |
| Rozhranie: | USB |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 105 × 60 × 37 mm |
| Hmotnosť: | 85 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách















