Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Genius KM-160 COPILOT, sada klávesnice s optickou myšou, CZ/SK, klasická, vode odolná typ drôtová (USB), čierna
Genius KM-160 COPILOT, sada klávesnice s optickou myšou, CZ/SK, klasická, vode odolná typ drôtová (USB), čierna
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius KM-160 COPILOT, sada klávesnice s optickou myšou, CZ/SK, klasická, vode odolná typ drôtová (USB), čiernaskladom 916,17 €13,15 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius KM-160
Špecifikácia klávesnice
Špecifikácia myš:
Kvalitný set klávesnice a myši pokryje všetky vaše základné kancelárske potreby. Klávesnica je vode odolná, môžete si teda vychutnať osviežujúci nápoj aj behom pracovného nasadenia bez obáv z nehody. Je vybavená samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Myš disponuje optickým senzorom s rozlíšením snímača 1000 DPI, ktoré zaručí hladké a presné ovládanie.
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | USB |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Rozmer: | 460 x 157.5 x 27 mm |
| Hmotnosť: | 570 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1000 Dpi |
| Rozhranie: | USB |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 100 x 58 x 37.8 mm |
| Hmotnosť: | 85 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách












