Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Genius KM-170 COPILOT, sada klávesnice s optickou myšou, CZ/SK, drôtová (USB), čierna
Genius KM-170 COPILOT, sada klávesnice s optickou myšou, CZ/SK, drôtová (USB), čierna
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius KM-170 COPILOT, sada klávesnice s optickou myšou, CZ/SK, drôtová (USB), čiernaskladom 515,14 €12,31 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius KM-170
Špecifikácia myš:
Kvalitný set klávesnice a myši pokryje všetky vaše základné kancelárske potreby. Klávesnica disponuje klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows a radou programovateľných funkčných kláves, ktoré možno využiť pre ľahšie ovládanie hudobného prehrávača, sociálnych sieti či kancelárskych programov. Myš je vybavená optickým senzorom s rozlíšením snímača 1200 DPI, ktoré zaručí hladké a presné ovládanie.
Špecifikácia klávesnice:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenie setu: | USB |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.4 m |
| Rozmer: | 441.7 x 137.2 x 26.9 mm |
| Hmotnosť: | 403.1 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1200 Dpi |
| Rozhranie: | USB |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 110.25 x 64.27 x 37.85 mm |
| Hmotnosť: | 83 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách













