Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Genius KM-8101 COPILOT, sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou, 1x AAA, 1x AA, CZ/SK, multimediál., nízko profilová typ bezd
Genius KM-8101 COPILOT, sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou, 1x AAA, 1x AA, CZ/SK, multimediál., nízko profilová typ bezd
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius KM-8101 COPILOT, sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou, 1x AAA, 1x AA, CZ/SK, multimediál., nízko profilová typ bezdskladom 1322,82 €18,55 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius KM-8101
Špecifikácia myš:
Kvalitní bezdrôtový set klávesnice a myši pokryje všetky vaše základné kancelárske potreby. Klávesnica disponuje nízko profilovými klávesami pre tiché a efektívne písanie. Je vybavená samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Myš je vybavená optickým senzorom s rozlíšením snímača 1000 DPI, ktoré zaručí hladké a presné ovládanie.
Špecifikácia klávesnice:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia setu: | 2.4 GHz (USB adaptér) |
| Multimediálne klávesy: | Áno |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Napájanie: | 1× AAA (súčasťou balenia) |
| Rozmer: | 440,51 × 139,7 × 27,1 mm |
| Hmotnosť: | 403 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1000 Dpi |
| Napájanie: | 1 x AA batéria (súčasťou balenia) |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 97 × 55 × 35 mm |
| Hmotnosť: | 54,5 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách













