Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Genius KM-8206S COPILOT, sada klávesnice CZ/SK, klasická, 2.4 [Ghz], bezdrôtová, čierna
Genius KM-8206S COPILOT, sada klávesnice CZ/SK, klasická, 2.4 [Ghz], bezdrôtová, čierna
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius KM-8206S COPILOT, sada klávesnice CZ/SK, klasická, 2.4 [Ghz], bezdrôtová, čiernaskladom 427,12 €22,05 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius KM-8206S
Specifikace myš:
Kvalitný set klávesnice a myši pokryje všetky vaše základné kancelárske potreby. Klávesnica plnej veľkosti poskytuje menej hluku pri písaní vďaka vylepšenej štruktúre a príjemným klávesám. Tichá myš je vybavená optickým senzorom s rozlíšením snímača 1200 DPI, čo zaručí hladké a presné ovládanie. Je vybavená samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Medzi ďalšie funkcie patrí rýchle použiteľné tlačidlá, indikátor vybitia batérie a ľahké spustenia bez nutnosti inštalácie. Pripojenie je realizované bezdrôtovo cez miniatúrny USB prijímač a frekvenciu 2,4 GHz.
Špecifikácia klávesnice:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenie setu: | 2.4 GHz (USB adaptér) |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Napájanie: | 2 x AAA batérie (súčasťou balenia) |
| Rozmer: | 435.7 x 140.2 x 23.3 mm |
| Hmotnosť: | 480 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Rozlišení: | 1200 Dpi |
| Napájení: | 1 x AA baterie (součástí balení) |
| Barva: | černá |
| Rozměr: | 100 x 62.8 x 39.8 mm |
| Hmotnost: | 58 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách

![Genius KM-8206S COPILOT, sada klávesnice CZ/SK, klasická, 2.4 [Ghz], bezdrôtová, čierna](http://www.lama.sk/all/obr/YCGETS86BD00_01.jpg)
![Genius KM-8206S COPILOT, sada klávesnice CZ/SK, klasická, 2.4 [Ghz], bezdrôtová, čierna](http://www.lama.sk/all/obr/YCGETS86BD00_02.jpg)
![Genius KM-8206S COPILOT, sada klávesnice CZ/SK, klasická, 2.4 [Ghz], bezdrôtová, čierna](http://www.lama.sk/all/obr/YCGETS86BD00_03.jpg)










