Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Genius SlimStar 126 COPILOT, klávesnica CZ/SK, klasická, drôtová (USB), biela
Genius SlimStar 126 COPILOT, klávesnica CZ/SK, klasická, drôtová (USB), biela
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius SlimStar 126 COPILOT, klávesnica CZ/SK, klasická, drôtová (USB), bielaSkladom 221,73 €17,67 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius Slimstar 126
Elegantná káblová klávesnica v bielom prevedení disponuje tenkým profilom a komfortným jemným sklonom. Vďaka tomu poskytuje používateľovi maximálne pohodlie pri každodennej práci. Prednosťou sú taktiež multimediálne klávesy pre stlmenie zvuku, otvorenie e-mailu a pod. Je vybavená samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Pripojenie ku počítaču je realizované cez USB port.
Základná špecifikácia:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | USB |
| Multimediálne klávesy: | Áno |
| Typ kláves | Chiclet |
| Layout: | CZ/SK |
| Farba: | biela |
| Dĺžka kábla: | 1.4 m |
| Rozmer: | 431.4 x 117.41 x 22.4 mm |
| Hmotnosť: | 416 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách














