Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Genius Slimstar 7230 Copilot, klávesnica AA, CZ/SK, multimediál., slim typ bezdrôtová, čierna
Genius Slimstar 7230 Copilot, klávesnica AA, CZ/SK, multimediál., slim typ bezdrôtová, čierna
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius Slimstar 7230 Copilot, klávesnica AA, CZ/SK, multimediál., slim typ bezdrôtová, čiernaSkladom 522,90 €18,62 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius Slimstar 7230 Copilot
Bezdrôtová klávesnica je navrhnutá tak, aby používateľovi poskytla maximálny komfort pri každodennej práci. Ergonomický sklon spoločne s klávesami typu chiclet umožňuje efektívne a pohodlné písanie. Klávesnica je vybavená samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Pripojenie je realizované cez technológiu 2,4 GHz a miniatúrny USB prijímač. Napájanie má na starosť jedna AA batéria, ktorá je súčasťou balenia.
Základná špecifikácia:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | 2,4 GHz (mini USB adaptér) |
| Typ kláves: | chiclet |
| Multimediálne klávesy: | Áno |
| Podsvietenie: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Napájanie: | 1 x AA (súčasťou balenia) |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 440 × 141,3 × 30 mm |
| Hmotnosť: | 453 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách













