Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Genius SlimStar 8230, sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou, 1x AA, 1x AA, CZ/SK, klasická, Dual-Mode typ bezdrôtová, biela
Genius SlimStar 8230, sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou, 1x AA, 1x AA, CZ/SK, klasická, Dual-Mode typ bezdrôtová, biela
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius SlimStar 8230, sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou, 1x AA, 1x AA, CZ/SK, klasická, Dual-Mode typ bezdrôtová, bielaskladom 432,24 €26,21 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius SlimStar 8230
Kvalitný set klávesnice a myši pokryje všetky vaše základné kancelárske potreby. Klávesnica disponuje radou multimediálnych kláves, ktoré je možné využiť pre ľahšie ovládanie hudobného prehrávača, sociálnych sieti či kancelárskych programov. Myš je vybavená optickým senzorom s rozlíšením snímača 1200 DPI, ktoré zaručí hladké a presné ovládanie. Set umožňuje pracovať až na troch zariadeniach súčasne. Pripojenie je realizované bezdrôtovo cez Bluetooth či miniatúrny USB prijímač a technológiou 2,4 GHz.
Špecifikácia klávesnice:
Špecifikácia myš:
ICON_CZE.png)
W01.jpg)
W02.jpg)
W03_ENG.gif)
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenie setu: | 2.4 GHz (USB adaptér), Bluetooth |
| Multimediálne klávesy: | Áno |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | biela |
| Napájanie | 1× AA batéria (súčasťou balenia) |
| Kompatibilná s: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 |
| Rozmer: | 441 x 140,8 x 30,8 mm |
| Hmotnosť: | 452 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1200 Dpi |
| Napájanie: | 1x AA batéria (súčasťou balenia) |
| Farba: | biela |
| Rozmer: | 100 x 62,8 x 39,8 mm |
| Hmotnosť: | 53 g |
Ideálne pre profesionálov, ktorí sa snažia o efektivitu. Jednoduchým stlačením klávesu AI Copilot aktivujete asistenta Copilota (pre Windows 11) a zvýšite produktivitu.
W01.jpg)
DUÁLNY REŽIM – BT 5.3 A 2.4G
SlimStar 8230 umožňuje pohodlné prepínanie medzi počítačom, smartfónom, tabletom alebo smart TV.
W02.jpg)
MULTIMEDIÁLNE KLÁVESY
Vstavaných 12 multimédií a 9 rýchlych klávesových skratiek uľahčujú navigáciu vo vašich obľúbených videách, prehrávanie hudby a spúšťanie aplikácií, ako je e-mail.
W03_ENG.gif)
DVE VOLITELNÉ FARBY
Čierna / Biela
W04.jpg)
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách














