Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Genius SlimStar C126 COPILOT, sada klávesnice s optickou myšou, CZ/SK, drôtová (USB), čierna, nízko profilová
Genius SlimStar C126 COPILOT, sada klávesnice s optickou myšou, CZ/SK, drôtová (USB), čierna, nízko profilová
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius SlimStar C126 COPILOT, sada klávesnice s optickou myšou, CZ/SK, drôtová (USB), čierna, nízko profilováSkladom 924,29 €19,75 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius SlimStar C126 Copilot
Špecifikácia klávesnice
Specifikace myš:
Kvalitný set klávesnice a myši pokryje všetky vaše základné kancelárske potreby. Tiché, nízko profilové klávesy poskytujú efektívne a pohodlné písanie. Je vybavená samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows 11. Prednosťou sú taktiež multimediálne klávesy pre stlmenie zvuku, nastavenie hlasitosti či pozastavenie prehrávania. Myš je vybavená optickým senzorom s rozlíšením snímača 1200 DPI, ktoré zaručí hladké a presné ovládanie.
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | USB |
| Multimediálne klávesy: | Áno |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Typ kláves: | chiclet |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Rozmer: | 431.4 x 117.41 x 22.4 mm |
| Hmotnosť: | 416 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Rozlišení: | 1200 Dpi |
| Rozhraní: | USB |
| Délka kabelu: | 1.5 m |
| Barva: | černá |
| Rozměr: | 105 x 60 x 37 mm |
| Hmotnost: | 85 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách














