Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Genius Smart KB-100 COPILOT, klávesnica CZ/SK, klasická, drôtová (USB), čierna
Genius Smart KB-100 COPILOT, klávesnica CZ/SK, klasická, drôtová (USB), čierna
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius Smart KB-100 COPILOT, klávesnica CZ/SK, klasická, drôtová (USB), čiernaskladom 38,35 €6,79 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius Smart KB-100
Káblová klávesnica disponuje unikátnou aplikáciou SmartGenius, cez ktorú si naprogramujete klávesové skratky pre najpoužívanejšie činnosti a aplikácie, ako je stlmenie či zosilnenie zvuku alebo rýchle spustenie internetového prehliadača. Je taktiež vybavená samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Klávesnica je vode odolná a pripojenie ku počítaču je realizované cez USB port.
Software pre správu a individuálne nastavenie klávesnice SmartGenius nájdete ZDE.
Základná špecifikácia:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenie: | USB |
| Typ kláves: | klasické |
| Layout: | CZ/SK |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Rozmer: | 440.51 x 139.67 x 20.07 mm |
| Farba: | čierna |
| Hmotnosť: | 450 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách
















