Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Genius Smart KM-8200 COPILOT, sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou, CZ/SK, klasická, čierno-šedá
Genius Smart KM-8200 COPILOT, sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou, CZ/SK, klasická, čierno-šedá
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius Smart KM-8200 COPILOT, sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou, CZ/SK, klasická, čierno-šedáSkladom 520,66 €16,80 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius Smart KM-8200 Dual Color
Špecifikácia myš:
Kvalitný set klávesnice a myši pokryje všetky vaše základné kancelárske potreby. Klávesnica disponuje radou programovateľných funkčných kláves, ktoré je možné využiť pre ľahšie ovládanie hudobného prehrávača, sociálnych sieti či kancelárskych programov. Je vybavená samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Myš je vybavená optickým senzorom s rozlíšením snímača 1200 DPI, ktoré zaručí hladké a presné ovládanie.
Špecifikácia klávesnice:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenie setu: | 1x 2.4 GHz (USB adaptér) |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | čierno-šedá |
| Napájanie | 1× AAA batéria (súčasťou balenia) |
| Kompatibilná s: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 |
| Rozmer: | 446,4 × 133,31 × 23,25 mm |
| Hmotnosť: | 422 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1200 Dpi |
| Napájanie: | 1x AA batéria (súčasťou balenia) |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 97 × 55 × 35 mm |
| Hmotnosť: | 54,5 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách













