Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Logitech MK120, sada klávesnice s drôtovou optickou myšou, US, klasická, drôtová (USB), čierna
Logitech MK120, sada klávesnice s drôtovou optickou myšou, US, klasická, drôtová (USB), čierna
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Logitech MK120, sada klávesnice s drôtovou optickou myšou, US, klasická, drôtová (USB), čiernaSkladom 1234,80 €28,29 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Sada klávesnice s káblovou myšou Logitech MK120 US
Klávesnica
? Klávesnica plnej veľkosti s numerickým blokom a šipkami
? Konštrukcia odolná proti rozliatiu až 60 ml tekutiny
? Odolné, ľahko čitateľné klávesy
? 2 možnosti nastavenia výšky
? 10-klávesový numerický blok
? Kontrolka zámku Caps Lock
? Typ kláves s hlbokým profilom
? Plastové časti obsahujú 54 % certifikovaného recyklovaného plastu po spotrebe
Myš
? Obojručná myš plnej veľkosti
? 3 tlačidlá myši (ľavé/pravé tlačidlo myši, prostredné tlačidlo)
? Optický sledovací senzor s rozlíšením 1000 DPI
? Posúvanie po riadkoch
? Plastové časti obsahujú 72 % certifikovaného recyklovaného plastu po spotrebe
Špecifikácia klávesnice
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | USB |
| Počet kláves: | 105 |
| Layout: | US |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 155 x 450 x 23.5 mm |
| Hmotnosť: | 550 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidle: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1000 Dpi |
| Rozhranie: | USB |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 113 x 62 x 38 mm |
| Hmotnosť: | 90 g |
Parametre
VýrobcaLogitech
Tovar zaradený v kategóriách

















