Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Logitech MK295, sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou, AAA, CZ, multimediál., 2.4 [GHz], bezdrôtová, šedá, SilentTouch
Logitech MK295, sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou, AAA, CZ, multimediál., 2.4 [GHz], bezdrôtová, šedá, SilentTouch
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Logitech MK295, sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou, AAA, CZ, multimediál., 2.4 [GHz], bezdrôtová, šedá, SilentTouchSkladom 857,17 €46,48 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Logitech MK295, sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou, multimediálna, Silent Touch.
Extrémne tichá - nechajte za seba hovoriť činy!
Silent touch od Logitechu - exkluzívna technológia od Logitechu, ktorá eliminuje viac ako 90% hluku klávesnice a myši. Preto sa táto sada stala najpredávanejšou na svete. Prvotriedne výsledky a žiadny hluk.
Elegantné prevedenie
Klávesnica plnohodnotnej veľkosti vám poskytne všetko potrebné v elegantnom a efektívnom prevedení. 8 praktických klávesových skratiek plus plnohodnotná numerická klávesnica zjednodušujú zadávanie dát a orientáciu.
Myš má profilovaný a ľahko prenosný tvar. Optický snímač funguje presne na väčšine povrchov. A navyše taktiež pôsobivé ticho dosiahnuté pomocou technológie SilentTouch.
Bezdrôtová technológia
Zabudnite na výpadky a prestoje vďaka silnému a spoľahlivému bezdrôtovému pripojeniu 2,4 GHz s dosahom 10 m. Pripojte sa za iba 3 sekundy - Testované spoločnosťou Logitech s 50 osobami v Švajčiarsku (2022) s jedným malým prijímačom, ktorý môže zostať vo vašom počítači, uvoľní miesto na stole a udrží vás na ceste.
Pracujte celé mesiace bez výmeny batérií
Životnosť batérií až 36 mesiacov v klávesnici a 18 mesiacov v myši – spoločne s vypínačmi napájania – umožňuje pracovať celé mesiace bez starostí s výmenou batérií.
Špecifikácia klávesnice:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenie setu: | 2.4 GHz (USB adaptér) |
| Multimediálne klávesy: | Áno |
| Layout: | CZ |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | šedá |
| Napájanie | 2× AAA batérie (súčasť balenia) |
| Kompatibilná s: | Windows® 10,11 alebo novší, Chrome OS |
| Rozmer: | 441 x 149 x 18 mm |
| Hmotnosť: | 498 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1000 Dpi |
| Napájanie: | 1x AA batéria (súčasť balenia) |
| Farba: | šedá |
| Rozmer: | 99 x 60 x 39 mm |
| Hmotnosť: | 75,2 g |
Parametre
VýrobcaLogitech
Tovar zaradený v kategóriách

![Logitech MK295, sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou, AAA, CZ, multimediál., 2.4 [GHz], bezdrôtová, šedá, SilentTouch](http://www.lama.sk/all/obr/YCLTBS95AD00_01.jpg)
![Logitech MK295, sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou, AAA, CZ, multimediál., 2.4 [GHz], bezdrôtová, šedá, SilentTouch](http://www.lama.sk/all/obr/YCLTBS95AD00_02.jpg)
![Logitech MK295, sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou, AAA, CZ, multimediál., 2.4 [GHz], bezdrôtová, šedá, SilentTouch](http://www.lama.sk/all/obr/YCLTBS95AD00_03.jpg)
![Logitech MK295, sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou, AAA, CZ, multimediál., 2.4 [GHz], bezdrôtová, šedá, SilentTouch](http://www.lama.sk/all/obr/YCLTBS95AD00_04.jpg)
![Logitech MK295, sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou, AAA, CZ, multimediál., 2.4 [GHz], bezdrôtová, šedá, SilentTouch](http://www.lama.sk/all/obr/YCLTBS95AD00_05.jpg)
![Logitech MK295, sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou, AAA, CZ, multimediál., 2.4 [GHz], bezdrôtová, šedá, SilentTouch](http://www.lama.sk/all/obr/YCLTBS95AD00_06.jpg)










