Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Marvo CM303, sada klávesnice s hernou myšou a slúchadlami, CZ/SK, herná, membránová typ drôtová (USB), strieborná, podsvietená
Marvo CM303, sada klávesnice s hernou myšou a slúchadlami, CZ/SK, herná, membránová typ drôtová (USB), strieborná, podsvietená
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Marvo CM303, sada klávesnice s hernou myšou a slúchadlami, CZ/SK, herná, membránová typ drôtová (USB), strieborná, podsvietenáSkladom > 2029,13 €23,68 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Herná sada Marvo CM303 CZ
Perfektná kombinácia všetkého potrebného ku každodennému hraniu



Produktové video:
Perfektná kombinácia všetkého potrebného ku každodennému hraniu
Užite si hry naplno s hernou sadou CM303. Výbava, ktorá má všetko, čo pre hranie potrebujete v skvelom prevedení, kde sa designové aj podsvietením jednotlivé produkty skvele dopĺňajú. Funkčne sa sada hodí taktiež ku každodenným činnostiam na PC.
Kovová klávesnica
Telo tejto membránové klávesnice je vyrobená z kovu. Oproti bežným plastovým klávesniciam je preto veľmi odolná a vďaka svojej vyššej hmotnosti a protišmykovým podložkám na spodnej strane dobre drží na svojom mieste. Aby ste klávesnicu mohli využiť taktiež pre bežnú prácu na PC, disponuje CZ/SK rozložením. Pre ľahké ovládanie prehrávača médií alebo vyvolaní e-mailu obsahuje 12 multimediálnych kláves. Vďaka 19 klávesám s funkciou antighosting sa už nemusíte báť zbrzdenia v prípade stlačenia niekoľkých kláves súčasne. Na hornom okraji klávesnice sa nachádza otvor, ktorý skvele slúži ako stojan na smartphone. Podsvietenie si môžete zvoliť z troch farieb.
Telo tejto membránové klávesnice je vyrobená z kovu. Oproti bežným plastovým klávesniciam je preto veľmi odolná a vďaka svojej vyššej hmotnosti a protišmykovým podložkám na spodnej strane dobre drží na svojom mieste. Aby ste klávesnicu mohli využiť taktiež pre bežnú prácu na PC, disponuje CZ/SK rozložením. Pre ľahké ovládanie prehrávača médií alebo vyvolaní e-mailu obsahuje 12 multimediálnych kláves. Vďaka 19 klávesám s funkciou antighosting sa už nemusíte báť zbrzdenia v prípade stlačenia niekoľkých kláves súčasne. Na hornom okraji klávesnice sa nachádza otvor, ktorý skvele slúži ako stojan na smartphone. Podsvietenie si môžete zvoliť z troch farieb.
Optická myš
Symetricky designovaná myš zaujme na prvý pohľad svojou kombináciou materiálov. Na kráse jej pridáva podsvietenie v 4 farbách. Rozlíšenie myši sa dá nastaviť pomocou DPI prepínača v štyroch úrovniach, z nich najvyššie je 3 200 DPI. Celkom obsahuje myš 6 tlačidiel.
Symetricky designovaná myš zaujme na prvý pohľad svojou kombináciou materiálov. Na kráse jej pridáva podsvietenie v 4 farbách. Rozlíšenie myši sa dá nastaviť pomocou DPI prepínača v štyroch úrovniach, z nich najvyššie je 3 200 DPI. Celkom obsahuje myš 6 tlačidiel.
Stereo slúchadlá
Vďaka svojej uzatvorenej konštrukcii a výborne znejúcim bassom sa tieto slúchadlá môžu chváliť kvalitným zvukom. Komfortné mäkké náušníky a čelenka, ktorá sa sama nastaví podľa veľkosti hlavy používateľa, zaručí pohodlie pre dlhé hodiny hrania. Mikrofón je zabudovaný priamo v slúchadle, takže odpadá jeho nezáživné časté nastavovanie. Kábel s dĺžkou 2,2 meter umožňuje slobodu pohybu bez ťahania. Slúchadlá sa môžu pochváliť podsvietením v siedmich farbách.
Vďaka svojej uzatvorenej konštrukcii a výborne znejúcim bassom sa tieto slúchadlá môžu chváliť kvalitným zvukom. Komfortné mäkké náušníky a čelenka, ktorá sa sama nastaví podľa veľkosti hlavy používateľa, zaručí pohodlie pre dlhé hodiny hrania. Mikrofón je zabudovaný priamo v slúchadle, takže odpadá jeho nezáživné časté nastavovanie. Kábel s dĺžkou 2,2 meter umožňuje slobodu pohybu bez ťahania. Slúchadlá sa môžu pochváliť podsvietením v siedmich farbách.
Špecifikácia klávesnice
| Typ klávesnice | membránová |
| Počet kláves | 104 |
| Rozloženie | CZ/SK |
| Antighosting | 19 kláves |
| Podsvietenie | 3 farby |
| Pripojenie | USB |
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
Špecifikácia myši
| Senzor | optický |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Rozlíšenie | 1200 / 1600 / 2400 / 3200 DPI |
| Podsvietenie | 4 farby |
| Pripojenie | USB |
| Dĺžka kábla | 1.6 m |
Špecifikácia slúchadiel
| Zvuk | stereo |
| Frekvenčný rozsah | 20 Hz - 20 kHz |
| Priemer reproduktora | 40 mm |
| Citlivosť slúchadiel | 110 dB ± 3 dB |
| Impedancie | 32 ? |
| Typ mikrofónu | všesmerový |
| Citlivosť mikrofónu | -38 dB ± 3 dB |
| Podsvietenie | 7 farieb |
| Pripojenie | 2 x 3.5 mm jack + USB (LED podsvietenie) |
| Dĺžka kábla | 2.2 m |
Parametre
VýrobcaMarvo
Tovar zaradený v kategóriách

















