Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Marvo CM305, RGB sada klávesnice s hernou myšou a slúchadlami, US, herná, membránová typ drôtová (USB), čierna, RGB podsvietená
Marvo CM305, RGB sada klávesnice s hernou myšou a slúchadlami, US, herná, membránová typ drôtová (USB), čierna, RGB podsvietená

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Marvo CM305, RGB sada klávesnice s hernou myšou a slúchadlami, US, herná, membránová typ drôtová (USB), čierna, RGB podsvietenáSkladom > 2065,07 €52,90 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Herná sada 3 v 1 so softwarom - klávesnica, myš & slúchadlá



Video:
Super kombinácia produktov, ktoré potrebuje každý hráč v modernom poňatí s RGB podsvietením. Ovládni každú hru s multimediálnou klávesnicou s US rozložením kláves, na ktoré si môžeš nahrať vlastný mód podsvietenia a upraviť si intenzitu alebo rýchlosť efektu podsvietenia, myšou s vyšším profilom pre podporu dlane a šiestimi úrovňami rozlíšenia a so 7.1 slúchadlami so silnými basmi a s mikrofónom.

Herná klávesnica
Táto herná klávesnica s US rozložením kláves obsahuje taktiež multimediálne klávesy pre ovládanie média playeru, spustenie e-mailu, spustenie internetu, spustenie kalkulačky atď. Vďaka antighostingu pre 26 kláves je jej ovládanie presné a aj v tých najnáročnejších bitkách nezamrzne. Pre zvýšenie pohodlia pri jej používaní je dolná časť pretiahnutá do podložky pod zápästie. Software klávesnice umožňuje nahranie vlastného módu podsvietenia alebo priradenie jednotlivým klávesám funkcie myši (dvojklik atď.). Samozrejmosťou je možnosť ovládanie intenzity a rýchlosti efektu podsvietenia.
Herná myš
Optická herná myš má sedem programovateľných tlačidiel, ktorým môžete cez software nastaviť funkciu presne takú, akú potrebujete pre jednotlivé hry. Bočné časti myši majú štrukturovaný povrch, takže po nich ruka nekĺže a vy sa môžete spoľahnúť na svoj pevný úchop. Vďaka pogumovanému koliesku bude scrollovanie webových stránok pohodlné a veľmi plynulé. Uľahčenie práce s myšou prináša nie len tlačidlo pre zmenu DPI, ale taktiež tlačidlo pre zmenu módu podsvietenia. Ľahko si tak zmeníte typ podsvietenia aj behom hry na jedno kliknutie.
Optická herná myš má sedem programovateľných tlačidiel, ktorým môžete cez software nastaviť funkciu presne takú, akú potrebujete pre jednotlivé hry. Bočné časti myši majú štrukturovaný povrch, takže po nich ruka nekĺže a vy sa môžete spoľahnúť na svoj pevný úchop. Vďaka pogumovanému koliesku bude scrollovanie webových stránok pohodlné a veľmi plynulé. Uľahčenie práce s myšou prináša nie len tlačidlo pre zmenu DPI, ale taktiež tlačidlo pre zmenu módu podsvietenia. Ľahko si tak zmeníte typ podsvietenia aj behom hry na jedno kliknutie.

7.1 herné slúchadlá
Uzatvorené slúchadlá so 7.1 virtuálnym priestorovým zvukom vám ponúknu poriadny zvuk s extra silnými basmi. Cez software si ľahko nastavíte parametre priestorového zvuku a taktiež basov. Mäkké náušníky dokonale obklopia ucho a utlmia okolitý hluk. Pohodlná čelenka sa prispôsobí každej hlave, takže ju takmer neucítite. Mikrofón slúchadiel si nastavíte presne do sklonu, aký potrebujete, aby vás spoluhráči perfektne počuli.
Uzatvorené slúchadlá so 7.1 virtuálnym priestorovým zvukom vám ponúknu poriadny zvuk s extra silnými basmi. Cez software si ľahko nastavíte parametre priestorového zvuku a taktiež basov. Mäkké náušníky dokonale obklopia ucho a utlmia okolitý hluk. Pohodlná čelenka sa prispôsobí každej hlave, takže ju takmer neucítite. Mikrofón slúchadiel si nastavíte presne do sklonu, aký potrebujete, aby vás spoluhráči perfektne počuli.
Špecifikácia klávesnice
| Typ klávesnice | membránová |
| Počet kláves | 114 |
| Životnosť kláves | až 10 mil. stlačení |
| Dĺžka trasy klávesy | 3.6 ± 0.2 mm |
| Sila stlačenia | 52 ± 7 g |
| Rozloženie | US |
| Antighosting | 26 kláves |
| Podsvietenie | RGB |
| Pripojenie | USB |
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
| Rozmery | 461 x 198 x 37 mm |
Špecifikácia myši
| Senzor | optický |
| Počet tlačidiel | 7 (programovateľných) |
| Životnosť tlačidiel | 5 mil. stlačení |
| Rozlíšenie | 800/1600/2400/3200/4000/4800 (cez software až 6400) |
| Podsvietenie | RGB |
| Pripojenie | USB |
| Dĺžka kábla | 1.6 m |
| Rozmery | 131 x 70 x 42 mm |
Špecifikácia slúchadiel
| Zvuk | 7.1 virtuálne |
| Frekvenčný rozsah | 20 Hz - 20 kHz |
| Priemer reproduktora | 50 mm |
| Citlivosť slúchadiel | 105 dB ± 3 dB |
| Impedancia | 32 ? |
| Podsvietenie | rainbow |
| Typ mikrofónu | všesmerový |
| Veľkosť mikrofónu | 4 x 1.5 mm |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB |
| Pripojenie | USB |
| Dĺžka kábla | 2.1 m |
Parametre
VýrobcaMarvo
Tovar zaradený v kategóriách

















