Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Myši
- Myš bezdrôtová, A4Tech G3-280N, šedá, optická, 1200DPI
Myš bezdrôtová, A4Tech G3-280N, šedá, optická, 1200DPI
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Myš bezdrôtová, A4Tech G3-280N, šedá, optická, 1200DPISkladom 526,42 €21,48 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezdrôtová optická myš A4tech G3-280NTechnická špecifikácia:• Tichá bezdrôtová optická myš určená na domáce aj kancelárske použitie• Myš je vybavená technológiou Silent Click pre tiché klikanie• Profesionálny čip zaisťuje dlhšiu vzdialenosť a stabilnejšie spojenie• Bezdrôtový prevádzkový rozsah: 10 – 15 m
• Vysoká presnosť ideálna aj pre prácu v grafických editoroch• 4D inteligentné koliesko pre horizontálne a vertikálne rolovanie• Garantovaná životnosť 5 miliónov kliknutí• Symetrický dizajn pre pravákov aj ľavákov• USB-A nano prijímač (možnosť úschovy USB nano prijímača v spodnej časti myši)• Automatická štvor-úrovňová úspora energie• Aktivácia režimu spánku už po 0.2 s nečinnosti
• Špeciálna ergonómia znižujúca únavu aj pri dlhodobom použití• Prachu odolné pogumované posuvné koliesko s precíznym chodom• Softvér „16-in-one“ umožňuje: o Nastavenie 16 gest k prevádzaniu voliteľných príkazov pomocou pravého tlačidla myši o Zapnutie/vypnutie funkcie štvor-smerného kolieska o Nastavenie vertikálneho rolovania po ľubovoľnom množstve riadkov v ľavej sekcii plochy obrazovky
o Nastavenie vertikálneho rolovania po celých stránkach v ľavej sekcii plochy obrazovky o Nastavenie horizontálneho rolovania po ľubovoľnom množstve slov v pravej sekcii plochy obrazovky o Možnosť nastavenia pomeru 4D funkcie kolieska• Softvér „16-in-one“ je voľne na stiahnutie: Wireless Mouse(G3-280N / G3-280NS) | (a4tech.com)
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačítok: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1200 Dpi |
| Rozhranie: | 2.4 GHz |
| Odozva: | 125 Hz |
| Napájenie: | 1x AA batérie (súčasť balenia) |
| Predpokladaná výdrž batérie: | 12 mesiacov |
| Kompatibilita: | Windows 7 a vyšší |
| Farba: | šedá |
| Rozmer: | 92.5 x 56 x 34 mm |
| Hmotnosť: | 71 g |
Parametre
VýrobcaA4Tech
Tovar zaradený v kategóriách














