Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Myši
- Myš bezdrôtová, Defender ASTRO ELITE GM-056, transparentná, optická, 3200DPI
Myš bezdrôtová, Defender ASTRO ELITE GM-056, transparentná, optická, 3200DPI
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Myš bezdrôtová, Defender ASTRO ELITE GM-056, transparentná, optická, 3200DPISkladom > 2024,01 €19,52 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Defender ASTRO ELITE GM-056
ASTRO ELITE je herná myš od značky Defender s transparentým designom a s vysoko presným senzorom PIXART 3065 najnovšej generácie. Myš je vybavená podsvietením LED, ktoré jej nie len dodáva jedinečný charakter, ale taktiež uľahčuje používanie behom nočných sedení (podsvietenie sa dá taktiež vypnúť, farby sa menia automaticky).
Bezdrôtová technológia
Táto myš využíva bezdrôtovú technológiu 2.4 GHz a poskytuje stabilné a presné bezdrôtové pripojenie. Keď sa batérie vybije, jednoducho pripojte USB kábel ku počítaču alebo notebooku a dobite ju.
Teflonové slidere
Odolné teflónové slidere ľahko kĺžu po povrchu stola. (Nezabudnite pred prvým použitím opatrne odstrániť ochrannú fóliu).
Ergonómia a spoľahlivosť
Uľahčite si prácu s počítačom. Bezdrôtová počítačová myš Astro Elite bola navrhnutá tak, aby vám poskytovala maximálne pohodlie. Vďaka svojmu ergonomickému designu vám dokonale padne do ruky. Zároveň je ľahká a kompaktná, takže vás môže doprevádzať takmer kdekoľvek.
Vďaka vstavanému snímaču PIXART 3065 je myš veľmi presná a hodí sa dokonca aj pre prácu s grafickými programami.
Odolná, robustná konštrukcia
ASTRO Elite je vyrobená z vysoko odolných, na dotyk príjemných materiálov, ktoré poskytujú maximálny komfort a pohodlie aj pri tých najnáročnejších súbojoch! Tlačidlá boli dôkladne testované na mimoriadnu odolnosť, ktorá dosahuje až 10 MILIÓNOV kliknutí.
Software a nastavenie
Software Defender Game Center (na stiahnutie na stránkach výrobcu) umožňuje konfigurovať parametre, ako je DPI, priradenie tlačidiel a nastavenie makier. To všetko je k dispozícii niekoľkými kliknutiami.
Software Defender Game Center (na stiahnutie na stránkach výrobcu) umožňuje konfigurovať parametre, ako je DPI, priradenie tlačidiel a nastavenie makier. To všetko je k dispozícii niekoľkými kliknutiami.
Parametre
| Senzor: | optický |
| Počet tlačidiel: | 7 |
| Programovateľné tlačidlá: | áno |
| Vstavaná pamäť: | nie |
| DPI: | 1200/2400/3200 Dpi |
| Max.rýchlosť sledovania: | 40 IPS |
| Frame rate: | 3400 FPS |
| Zrýchlenie: | 10G |
| Odozva: | 125 Hz |
| Dosah: | 10 m |
| Macro editor | áno (pomocou softwaru Defender Game Center software) |
| Podsvietenie: | LED |
| Batérie: | 500 mAh |
| Výdrž batérie: | 30 - 120 h (v závislosti na tom, ako často sa podsvietenie používa) |
| Doba nabíjania: | 3 hodiny |
| Životnosť tlačidiel: | 10 mil. stlačení |
| Dĺžka kábla: | 0.5 m |
| Typ kábla: | USB-C |
| Rozmery: | 78 x 41 x 124 mm |
| Váha: | 90 g |
| Podpora : | Win 7/8/10/11, MAC OS X10 |
| Farba: | biela |
Parametre
VýrobcaDEFENDER
Tovar zaradený v kategóriách
















