Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Myši
- Myš bezdrôtová, Defender FEAM MM-296, tyrkysová, optická, 1600DPI
Myš bezdrôtová, Defender FEAM MM-296, tyrkysová, optická, 1600DPI

Podobné produkty
6,80 €
5,53 €
bez DPH
6,80 €
5,53 €
bez DPH
Skladom
15
6,80 €
5,53 €
bez DPH
6,80 €
5,53 €
bez DPH
Nie je skladom
6,80 €
5,53 €
bez DPH
6,80 €
5,53 €
bez DPH
Skladom
2
6,80 €
5,53 €
bez DPH
6,80 €
5,53 €
bez DPH
Skladom
19
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Myš bezdrôtová, Defender FEAM MM-296, tyrkysová, optická, 1600DPISkladom 196,80 €5,53 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezdrôtová optická myš Defender FEAM MM-296
Základné špecifikácie:
** batéria nie je súčasťou balenia
Defender FEAM MM-296 je bezdrôtová optická kancelárska myš navrhnutá s dôrazom na váš komfort a produktivitu. Je navrhnutá s ohľadom na ergonómiu, aby poskytovala optimálne pohodlie pri dlhodobom používaní. Jej tvar a konštrukcia boli starostlivo vyvinuté s cieľom minimalizovať únavu ruky a zaistiť príjemné držanie.
S tichými tlačidlami nemusíte obťažovať svojich kolegov ani ostatných v okolí. Myš je vybavená možnosťou nastavenia citlivosti v rozsahu od 800 do 1600 DPI, vďaka čomu môžete prispôsobiť presnosť pohybu podľa svojich preferencií a požiadaviek konkrétnej úlohy. Napájaná je pomocou 1x AA batéria s výdržou až 6 mesiacov.
Veľké teflonové plochy na spodnej strane myši zaisťujú plynulý pohyb po rôznych povrchoch. Teflón poskytuje nízky odpor, čo zvyšuje efektivitu a presnosť pohybu.
K dispozícii je v piatich farebných prevedeniach, čo vám umožní vybrať si ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašemu osobnému štýlu alebo pracovnému prostrediu.
| Typ myši: | optická |
| Typ pripojenie: | 2,4 Ghz (USB adaptér) |
| Počet tlačidiel: | 4 |
| Minimálne Dpi: | 800 |
| Maximálne Dpi: | 1600 |
| Životnosť: | 5 mil. stlačení |
| Napájanie: | 1 x AA batéria ** |
| Predpokladaná výdrž jednej batérie: | 6 mesiacov * |
| Dosah: | 10 m |
| OS: | Windows 7/8/10/11, MAC OS X 10 a vyšší |
| Farba: | tyrkysová |
| Rozmer: | 111 x 64 x 42 mm |
| Hmotnosť: | 60 g |
** batéria nie je súčasťou balenia
* pri používaní 8 hodín denne, životnosť batérie závisí na type batérie
Parametre
Tovar zaradený v kategóriách





















