Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Myši
- Myš bezdrôtová, Defender PRIME MB-053, červená, optická, 1600DPI
Myš bezdrôtová, Defender PRIME MB-053, červená, optická, 1600DPI
Podobné produkty
0 hodnotenie
18,09 €
14,71 €
bez DPH
18,09 €
14,71 €
bez DPH
Skladom
> 20
0 hodnotenie
18,09 €
14,71 €
bez DPH
18,09 €
14,71 €
bez DPH
Skladom
> 20
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Myš bezdrôtová, Defender PRIME MB-053, červená, optická, 1600DPISkladom 518,09 €14,71 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Defender bezdrôtová myš PRIME MB-053
Základná špecifikácia:
Hľadáte kvalitnú myš za skvelú cenu ? Pre všetkých tu máme Defender PRIME MB-053. Kvalita tejto myši prevyšuje jej cenu a príjemne vás prekvapí svojím designom a vlastnosťami. Myš pracuje na bezdrôtovom pripojení takže sa môžete rozlúčiť s káblami. Stačí vložiť 1x AA batériu a myš je pripravená na použitie. Optický senzor PixArt 3065 pracuje skoro na každom povrchu kde si uchová svoje vlastnosti. Samozrejmosťou je aj nastaviteľné DPI, kde sa dá vybrať od 800 až do 1600 a nastaviť si myš podľa svojich predstáv. Defender PRIME MB-053 má 5 tlačidiel + rollovacie koliesko. Bočné tlačidlá si môžete nastaviť tak ako vám to bude vyhovovať a uľahčiť si svoju prácu na maximum. Skoro nesmrteľná výdrž až 5 miliónov kliknutí zaručí, že táto myš sa stane vašim spoločníkom na dlhé roky. Dosah bezdrôtového pripojenia je až 10 metrov, takže sa dá myš pohodlne používať aj z vášho gauča.
| Typ myši: | optická |
| Typ pripojenia: | 2,4 Ghz (USB adaptér) |
| Počet tlačidiel: | 5 + koliesko |
| Senzor: | Pixart 3065 |
| Minimálne Dpi: | 800 |
| Maximálne Dpi: | 1600 |
| Životnosť: | 5 mil. stlačení |
| Napájanie: | 1 x AA |
| Dosah: | 10 m |
| OS: | Windows, Mac OS X10 |
| Farba: | červená |
| Rozmer: | 109 x 71 x 40 mm |
| Hmotnosť: | 60 g |
*batéria nie je súčasťou balenia
Parametre
Tovar zaradený v kategóriách



















