Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Myši
- Myš bezdrôtová, Defender TRIGGER GM-934, čierna, optická, 3200DPI
Myš bezdrôtová, Defender TRIGGER GM-934, čierna, optická, 3200DPI
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Myš bezdrôtová, Defender TRIGGER GM-934, čierna, optická, 3200DPINie je skladom12,23 €9,94 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Defender TRIGGER GM-934
Bezdrôtová herná myš Defender Trigger pracuje na frekvencii 2,4 GHz, čo zaručuje spoľahlivé a presné ovládanie na väčšiu vzdialenosť. Ak sa batéria blíži ku vybitiu, stačí pripojiť USB kábel ku vašemu počítaču či laptopu pre jej dobíjanie. Vďaka použitým kvalitným materiálom je myš pohodlná aj behom dlhých hodín hrania.
Software Defender Game Center poskytuje používateľom možnosť upraviť efekt podsvietenia a taktiež umožňuje prispôsobiť rôzne nastavenia, ako je citlivosť myši (DPI), konfigurácia tlačidiel a vytváranie makier. Všetky tieto funkcie sú ľahko prístupné a dajú sa urobiť na niekoľko malo kliknutí.
Parametre
| Senzor: | optický |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Programovateľné tlačidlá: | áno |
| Vstavaná pamäť: | nie |
| DPI: | 1200/1600/3200 Dpi |
| Max.rýchlosť sledovania: | 40 IPS |
| Zrýchlenie: | 10G |
| Dosah: | 10 m |
| Macro editor | áno (pomocou softwaru Defender Game Center software) |
| Podsvietenie: | LED |
| Možnosť vypnutia podsvietenia: | Áno |
| Batéria: | 350 mAh |
| Výdrž batérie: | 10 - 30 h (v závislosti na tom, ako často sa podsvietenie používa) |
| Doba nabíjania: | 3 hodiny |
| Životnosť tlačidiel: | 10 mil. stlačení |
| Dĺžka kábla: | 1.2 m |
| Typ kábla: | micro USB |
| Rozmery: | 72 x 42 x 134 mm |
| Váha: | 130 g |
| Podpora : | Win 7/8/10/11, MAC OS X10 |
| Záruka: | 2 roky |
Parametre
VýrobcaDEFENDER
Spôsob pripojeniabezdrôtová
Tovar zaradený v kategóriách

















