Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Myši
- Myš bezdrôtová, Genius Ergo 9000S Pro, strieborná, optická, 2400DPI
Myš bezdrôtová, Genius Ergo 9000S Pro, strieborná, optická, 2400DPI
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Myš bezdrôtová, Genius Ergo 9000S Pro, strieborná, optická, 2400DPISkladom 328,94 €23,53 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius Ergo 9000S Pro - Bezdrôtová, ergonomická a tichá myš
Ergonomická bezdrôtová myš v kompaktnom prevedení disponuje optickým senzorom s nastaviteľným rozlíšením až 2400 DPI. Pripojenie ku počítaču je realizované bezdrôtovo cez Bluetooth alebo miniatúrny USB prijímač a rozhranie 2,4 GHz. Myš sa dokáže pripojiť až ku 3 zariadeniam zároveň, medzi nimi potom môžete prepínať stlačením jediného tlačidla (Dual BT režim + 2,4 GHz). USB prijímač sa dá pre ľahké prenášanie uschovať v tele myši. Napájanie zaisťuje vstavaná dobíjacia batéria s kapacitou 500 mAh, ktorú možno nabíjať pomocou USB-C portu. Poteší taktiež štýlové sedem farebné podsvietenie.
- 7farebné RGB podsvietenie
- Podporuje pripojenie ku viacerým zariadeniam (Bluetooth BT1, Bluetooth BT2 a 2.4 GHz)
- Dosah pripojenia až 10 m
- Vypínač "Power" pre úsporu energie
- DPI prepínač
- Súčasťou balenia je USB na USB-C kábel.
Základná špecifikácia:
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Rozlíšenie: | 800 / 1200 / 1600 / 2400 Dpi |
| Rozhraní: | 2,4 GHz (USB adaptér), Bluetooth 5.0, USB-C (nabíjanie) |
| Napájanie: | integrovaná dobíjacia batéria - 500 mAh |
| Farba: | strieborná |
| Kompatibilná s: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 / Android 7 / iOS 11 / iPadOS 13.4 / Chrome OS |
| Rozmer: | 90,7 × 68,2 × 39,3 mm |
| Hmotnosť: | 65 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Spôsob pripojeniabezdrôtová
Tovar zaradený v kategóriách

















