Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Myši
- Myš bezdrôtová, Genius NX-8000S BT, bielo-šedá, optická, 1200DPI
Myš bezdrôtová, Genius NX-8000S BT, bielo-šedá, optická, 1200DPI
Podobné produkty
0 hodnotenie
24,29 €
19,75 €
bez DPH
24,29 €
19,75 €
bez DPH
Nie je skladom
0 hodnotenie
21,92 €
17,82 €
bez DPH
21,92 €
17,82 €
bez DPH
Skladom
3
0 hodnotenie
19,72 €
16,03 €
bez DPH
19,72 €
16,03 €
bez DPH
Skladom
5
0 hodnotenie
20,15 €
16,38 €
bez DPH
20,15 €
16,38 €
bez DPH
Skladom
9
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Myš bezdrôtová, Genius NX-8000S BT, bielo-šedá, optická, 1200DPISkladom 424,29 €19,75 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius NX-8000S BT
![]()
Bezdrôtová myš disponuje optickým Blue-Eye senzorom s rozlíšením 1200 DPI. Vďaka tomuto senzoru sa ľahko používa dokonca aj na drevenom stole, sklenenom povrchu, pohovke alebo koberci. Pripojenie ku počítaču je realizované bezdrôtovo skrz Bluetooth alebo miniatúrny USB prijímač.
Myš Bluetooth NX-8000S vám umožňuje bez námahy prepínať medzi rôznymi zariadeniami kedykoľvek a kdekoľvek.

DIZAJN TICHÉHO REŽIMU
Kombinácia prepínania zariadení v dvoch režimoch a tichého režimu prináša mimoriadne kvalitný a dokonalý používateľský zážitok.

DVE VOLITELNÉ FARBY
Biela / Čierna

Základná špecifikácia:
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1200 Dpi |
| Rozhranie: | 2,4 GHz (USB adaptér), Bluetooth |
| Napájanie: | 1x AA batéria (súčasťou balenia) |
| Farba: | bielo-šedá |
| Rozmer: | 100 × 62,8 × 39,8 mm |
| Hmotnosť: | 53 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Spôsob pripojeniabezdrôtová
Tovar zaradený v kategóriách





















