Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Myši
- Myš drôtová, Defender Alpha MB-507, čierna, optická, 1000DPI
Myš drôtová, Defender Alpha MB-507, čierna, optická, 1000DPI
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Myš drôtová, Defender Alpha MB-507, čierna, optická, 1000DPISkladom > 2014,76 €12 € bez DPH
Kompletné špecifikácie

Defender Alpha MB-507
Defender Alpha MB-507 je optická kancelárska myš s káblovým USB pripojením, ideálna pre každodenné použitie. Ponúk dve tlačidlá a jedno rolovacie koliesko s pevne nastaveným DPI 1000 pre presné snímanie. Tlačidlá sú pri stlačení tiché a vydržia až 10 miliónov stlačení, čo zaručuje dlhú životnosť. Myš je kompatibilná s operačnými systémami Windows a Mac OS X10.
S dĺžkou kábla 1,8 metra, kompaktnými rozmermi a hmotnosťou iba 70 gramov poskytuje pohodlné a ľahké ovládanie.
Elegantný čierny design dopĺňa jej praktické vlastnosti.
| Typ myši: | optická |
| Typ pripojenia: | káblová USB |
| Počet tlačidiel: | 2 + koliesko |
| Minimálne Dpi: | 1000 |
| Maximálne Dpi: | 1000 |
| Životnosť: | 10 mil. stlačení |
| Tiché tlačidlá: | Áno |
| Dĺžka kábla: | 1.8 m |
| OS: | Windows, Mac OS X10 |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 62 x 35 x 101 mm |
| Hmotnosť: | 70 g |
Tovar zaradený v kategóriách















