Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Myši
- Myš drôtová, Genius DX-123, čierno-červená, optická, 1200DPI
Myš drôtová, Genius DX-123, čierno-červená, optická, 1200DPI
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Myš drôtová, Genius DX-123, čierno-červená, optická, 1200DPISkladom 516,49 €13,41 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius DX-123
Káblová myš s optickým senzorom a rozlíšením 1200 DPI umožňuje citlivé a plynulé ovládanie kurzoru, presné snímanie pohybu a ľahký výber textu. Dostatočnú flexibilitu poskytuje USB kábel s dĺžkou 1,5 m.
Základná špecifikácia:
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1200 Dpi |
| Rozhranie: | USB |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Farba: | čierno-červená |
| Rozmer: | 105 x 60 x 37 mm |
| Hmotnosť: | 85 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách















