Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Myši
- Myš drôtová, Genius GX Gaming Scorpion M500, čierna, optická, 3600DPI
Myš drôtová, Genius GX Gaming Scorpion M500, čierna, optická, 3600DPI
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Myš drôtová, Genius GX Gaming Scorpion M500, čierna, optická, 3600DPISkladom 522,77 €18,51 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Herná myš Genius GX Gaming Scorpion M500
Herná myš disponuje 6 tlačidlami a vysoko presným optickým senzorom s nastaviteľným rozlíšením v rozmedzí 1200 až 3600 DPI. Ergonomický herný design myši dopĺňa RGB podsvietenie. Pre pripojenie ku počítaču slúži 1,8 m dlhý kábel zakončený USB konektorom.
Špecifikácia
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Rozlíšenie: | 1200/1600/2400/3600 Dpi |
| Rozhranie: | Win 8 / Win 10 / Win 11 |
| Napájanie: | USB |
| Podsvietenie: | Áno - RGB |
| Farvb: | čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.8 m |
| Rozmer: | 123,2 x 63,32 x 39.95 mm |
| Hmotnosť: | 104 g |
Tovar zaradený v kategóriách















