Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Myši
- Myš drôtová, Marvo M655, čierna, optika, 12000DPI
Myš drôtová, Marvo M655, čierna, optika, 12000DPI
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Myš drôtová, Marvo M655, čierna, optika, 12000DPISkladom > 2022,41 €18,22 € bez DPH
Kompletné špecifikácie

Marvo M655 - bude vám stačiť 12000 DPI?

Ak ste náročnejší užívateľ a DPI je pre vás číslo jedna, táto myš Marvo je stvorená priamo pre vás. Hráči sa delia do dvoch kategórií - prvá polovica preferuje nižšiu senzitivitu, toto sa týka predovšetkým FPS hier a klasických strieľačiek. Kde je na prvom mieste presnosť. Druhá polovica, ktorá sa vyžíva vo vyššej senzitivite, uvíta túto funkciu pri strategických hrách kde pohyb po mape musí byť dostatočne rýchly a efektívny. Pomocou jediného tlačidlá možno meniť toto nastavenie DPI a to 800-1600-2400-3200-6400-12000. Ergo design sa hodí na všetky typy úchopu a ani po hodinách hrania nepocítite únavu. RGB podsvietenie je tu pre temné nočné hry, kedy si môžete nastaviť niekoľko štýlov, farieb a efektov podľa nálady.
A aká je životnosť spínačov? A čo takto 20 mil. kliknutí ? Ak priemerný hráč klikne za jednu minútu asi 150 krát môžete si byť istí, že Marvo M655 bude s vami dlhé a dlhé roky hrania. Čo môže byť lepšie ako 6 programovateľných tlačidiel ? A čo napríklad 7! Táto myš má plne naprogramovateľné všetky tlačidlá, takže si môžete nastaviť svoje makra a bindy tak ako budete chcieť. Toto všetko zapojíte pomocou USB kábla ktorý je dlhý 1.8 m.
Parametre
| Senzor: | optický, PMW3327 |
| Typ spínača: | Huanyu - až 20 mil. kliknutí |
| Počet tlačidiel: | 7 |
| Programovateľné tlačidlá: | áno |
| Vstavaná pamäť: | nie |
| Počet vlastných profilov: | 100 + |
| Max.DPI: | 12000 |
| Možnosť DPI: | 800 - 1600 - 2400 - 3200 - 6400 - 12000 |
| Max.rýchlosť sledovania: | 250 IPS |
| Nastaviteľné DPI: | Áno |
| Macro: | áno |
| Podsvietenie: | RGB |
| Možnosť vypnutia podsvietenia: | Áno |
| Odozva: | 125 - 250 - 500 -1000 Hz |
| Váha: | 87 g |
| Rozmer: | 126 x 64 x 40 mm |
| Dĺžka USB kábla: | 1.8 m |
| Software: | Áno |
| Podpora Windows: | Win 7/8/10/11 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách

















