Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Myši
- Myš drôtová, Marvo MS003, biela, optika, 1000DPI
Myš drôtová, Marvo MS003, biela, optika, 1000DPI
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Myš drôtová, Marvo MS003, biela, optika, 1000DPISkladom > 202,58 €2,10 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Myš káblová USB, Marvo MS003
Marvo káblová myš v elegantnej bielej farbe pre pohodlnú a efektívnu prácu v kancelárii. S precíznym snímačom poskytuje optimálnu kontrolu a pohodlie pri každodennom používaní. Navyše s odolným USB káblom a spoľahlivým prevedením je ideálnou voľbou pre každé pracovní prostredie.

Efektívny pomocník úplne všade
Marvo MS003 je skvelým pomocníkom do Vašej kancelárie - prekvapí svojou jednoduchosťou, kedy zvládne všetky potrebné úkony rýchlosťou blesku. Myš sa zapája pomocou USB kábla, ktorý je dlhý 1.25 metra. Disponuje
3 tlačidlami, ktoré stačí pre vašu každodennú prácu.
3 tlačidlami, ktoré stačí pre vašu každodennú prácu.
Ak pracujete ako o život a klikanie je váš denný chleba, tak vás určite poteší skoro nekonečná životnosť a to až 3 miliónov kliknutí. Navyše sa táto myš vyrába v dvoch farbách, takže bude to čierna alebo biela? Rozhodnite sa sami.
Základná špecifikácia:
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1000 Dpi |
| Rozhranie: | USB |
| Životnosť tlačidiel: | 3 milióny kliknutí |
| Dĺžka kábla: | 1.25 m |
| Farba: | biela |
| Kompatibilné s: | Win 8 / Win 10 / Win 11 |
| Rozmer: | 115 × 63 × 38 mm |
| Hmotnosť: | 75 g |
Tovar zaradený v kategóriách

















