Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Prezentéry
- Prezentér R500s, 2.4Ghz+Bluetooth, šedá, Logitech
Prezentér R500s, 2.4Ghz+Bluetooth, šedá, Logitech
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Prezentér R500s, 2.4Ghz+Bluetooth, šedá, LogitechSkladom 1047,63 €38,72 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Prezentér Logitech R500s
R500s je nenáročný, spoľahlivý a bezproblémový prezentačný ovládač – môžete sa tak sústrediť len na svoju prezentáciu.
Technická špecifikácia prijímača:
R500s je nenáročný, spoľahlivý a bezproblémový prezentačný ovládač – môžete sa tak sústrediť len na svoju prezentáciu.
INTUITÍVNE PRECHÁDZANIE SNÍMKAMI
Nezameniteľný tvar ovládača R500s s tromi tlačidlami vám umožní prechádzať snímky prezentácie ľahko a s istotou, bez toho aby ste museli sledovať polohu svojich prstov.
ČERVENÉ LASEROVÉ UKAZOVÁTKO TRIEDY 1
Upozorňujte na konkrétne oblasti svojej prezentácie pomocou praktického, jasného a bezpečného červeného laserového ukazovátka. Pokiaľ prezentujete na televízore alebo LCD obrazovke a potrebujete digitálne ukazovátko, vyskúšajte.
APLIKÁCIA LOGITECH PRESENTATION
Pomocou aplikácie Logitech Presentation si môžete prispôsobiť funkcie tlačidiel, sledovať životnosť batérie a nastaviť časovač na obrazovke. Už si nemusíte robiť starosti s režimom spánku počítača – aplikácia zabráni jeho aktivácii v priebehu prezentácie.
PREVÁDZKOVÝ DOSAH 20 METROV
Pripojte ovládač R500s ku svojmu počítaču prostredníctvom prijímača USB alebo pomocou technológie Bluetooth® low energy. Potom sa budete môcť pohybovať a prezentovať bez obmedzení na vzdialenosť až 20 metrov.
VYVINUTÉ PRE SPOĽAHLIVÝ ÚCHOP
Ovládač R500s Laser Presentation Remote bol vyvinutý tak, aby vám ideálne padol do dlane, a jeho jemný pogumovaný povrch a zdrsnené tlačidlá zaistia spoľahlivý úchop behom prezentovania.
PREZENTÁCIE BEZ NÁMAHY
Prezentujte pôsobivo vďaka ovládaču R500s Laser Presentation Remote. Pohybujte sa bez obmedzení a prechádzajte snímky prezentácie na vzdialenosť až 20 metrov (65 stop) – a upozorňujte na konkrétne oblasti pomocou červeného laserového ukazovátka. Ovládač R500s bol optimalizovaný pre kompatibilitu so systémami Windows®, macOS® a najrozšírenejším prezentačným softwarom.
Technická špecifikácia ovládača:
| Laser: | 1.triedy |
| Max. výkon: | menej ako 0.039 mW |
| Vlnová dĺžka: | 640 - 660 nm (červené svetlo) |
| Rozhranie: | Bluetooth / 2.4 Ghz |
| Dosah: | 20 m |
| Napájanie: | 1 x AAA batéria |
| Životnosť batérie: | 12 mesiacov + 1 týždeň navyše bez laserového ukazovátka |
| Farba: | Graphite |
| Rozmer: | 123.6 x 36.6 x 24.7 mm |
| Hmotnosť: | 48.4 g |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 25 x 17.5 x 6.6 mm |
| Hmotnosť: | 2 g |
Parametre
VýrobcaLogitech
Tovar zaradený v kategóriách

















