Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Televízia Orava, LT-ANDR24 A01, 24", HD Ready 1366x768, 50/60 Hz, čierna, Android TV

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Televízia Orava, LT-ANDR24 A01, 24", HD Ready 1366x768, 50/60 Hz, čierna, Android TVSkladom 1188,99 €153,65 € bez DPH
Orava LT-ANDR24 A01 predstavuje pohodlné riešenie, ktoré ponúka prístup k videám, filmom a seriálom na obľúbených streamovacích platformách. Android TV navyše umožňuje sťahovať hry a aplikácie dostupné na internete priamo z platformy spoločnosti Google, ktorá využíva operačný systém Android, najmä z chytrých telefónov.
U tohoto televízora so systémom Android je niekoľko možností. Najbežnejšie je diaľkové ovládanie, ktoré je súčasťou SMART TV aj multimediálneho centra. Pokiaľ vám diaľkový ovládač nevyhovuje, je možné nainštalovať aplikáciu, ktorá vám umožní ovládať televízor so systémom Android prostredníctvom chytrého telefónu.
Android 11
Nový a vylepšený systém Android 11 prináša mnoho vylepšení, vrátane zlepšenia výkonu a ochrany osobných údajov. K dispozícii je taktiež vylepšená správa aplikácií, nová rozšírená podpora gamepadov, tichý štartovací režim pre aktualizácie systému a varovanie pri nečinnosti.
Vysoký dynamický rozsah
Vďaka technológii HDR je obraz realistickejší, s detailnými farbami a lepším kontrastom. Sledovanie filmov na televízore s HDR prináša fantastický zážitok, ktorý sa nepodobá ničomu, čo ste kedy pred televízorom zažili.
SMART funkcie
So SMART TV je vždy spojená zábava. Vďaka funkciám, ktoré sa dajú rozšíriť sa LT-ANDR24 A01 stane centrom zábavy a komunikácie s blízkymi. Vďaka pripojeniu k internetu (cez WiFi) môžete surfovať po webe, sledovať videa alebo archívy televíznych staníc, zdieľať fotografie, videa alebo hudbu na sociálnych sieťach alebo hrať hry.
Dokonalé farby
Najmodernejšia technológia televízorov Orava umožňuje zobrazovať úplne realistické farby. Pri sledovaní filmov alebo hraní hier tak budete mať dokonalý zážitok.
Moderný a štíhly design
Technológia môže byť taktiež krásna. Vďaka ultra tenkým rámčekom a modernému designu sa televízory Orava stanú ozdobou každej obývačky.
Namiesto počítača
| Vlastnosť | Hodnota |
|---|---|
| Veľkosť obrazovky | 24″ |
| Rozlíšenie obrazovky | HD Ready (1366 × 768) |
| Technológia | Android |
| Podsvietenie | LED |
| HDR TV | Áno |
| UMR | 200 |
| Barva | Čierna |
| Smart TV | Áno |
| Android TV | Áno |
| LAN | Nie |
| WiFi | Áno |
| Počet USB | 1× |
| USB prehrávanie | Áno |
| Netflix | Áno |
| Skylink Live TV | Áno |
| Chromecast | Áno |
| Magio Go | Áno |
| Podporované aplikácie | YouTube, HBO GO, Voyo, Kodi, Apple TV, Google Duo |
| DLNA | Áno |
| HBB TV | Áno |
| Prime video | Áno |
| Hotelový mód | Nie |
| DVB-T | Áno |
| DVB-T2 | Áno |
| DVB-C | Áno |
| DVB-S2 | Áno |
| D-SUB (VGA) | Nie |
| CI/CI+ | Áno |
| Digi SPDIF | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| PVR ready | Áno |
| Teletext | 1000stránkový |
| Media player | Áno |
| Web prehliadač | Áno |
| Fastscan | Áno |
| Počet predvolieb | 12 200 |
| Rodičovský zámok | Áno |
| Časovač | Áno |
| HDMI CEC | Áno |
| Počet HDMI | 2 |
| USB 2.0 | Áno |
| Procesor | 1,3 GHz |
| RAM | 1 GB |
| Digitálny zvukový výstup | Áno (koaxiálny) |
| Výstup na slúchadlá | Áno |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Zvukový výkon | 2 × 2,5 W |
| Spotreba v zapnutom režime | 47 W |
| Spotreba v pohotovostnom režime | 0,5 W |
| Roční spotreba energie | 16 kWh / 1000 h |
| Energetická trieda | E |
| Rozmery (s podstavcom) | 73,2 × 47,6 × 18,4 cm |
| Rozmery bez podstavca | 55,3 × 33,4 × 4,1 / 6,3 cm |
| Rozmery VESA | 7,5 × 7,5 cm |
| Hmotnosť | 3,6 kg |














