Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Monitory
- Prenosné monitory
- Verbatim prenosný dotykový monitor, PMT-15, 15.6", Full HD (1920x1080), 60Hz, čierny
Verbatim prenosný dotykový monitor, PMT-15, 15.6", Full HD (1920x1080), 60Hz, čierny

267,39 €
- 10 %
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Verbatim prenosný dotykový monitor, PMT-15, 15.6", Full HD (1920x1080), 60Hz, čiernySkladom 3239,70 €194,88 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Ak dlhodobo používate monitor pre pracovné alebo súkromné účely, potom je jeho výber veľmi dôležitý pre zefektívnenie aj spríjemnenie práce na počítači. Vyskúšajte LCD monitor Verbatim s uhlopriečkou 15,6", ktorý by mohol spĺňať vaše očakávania. Veľmi dobre sa prenáša a preváža, vďakačomu si môžete kanceláriu vziať, kam len chcete. Rozlíšenie typu Full HD 1920 × 1080 px poskytne vynikajúcu kvalitu obrazu. Na rozdiel od matných povrchov oceníte u tohoto lesklého displeja sýte, reálne farby, lepší kontrast a aj na pohľad vyššiu ostrosť.


- Dotykový LCD monitor Verbatim s uhlopriečkou 15,6" uspokojí aj náročných používateľov


- Môžete si ho vziať kamkoľvek so sebou
- Maximálne podporované rozlíšenie dosahuje 1920 × 1080 px
- Unikátna zobrazovacia technológia IPS
- Lesklý povrch displeja pre výraznejšie farby
- Jeho 6ms odozva zaistí pohodlnú prácu aj sledovanie multimédií
- Obnovovacia frekvencia s hodnotou 60 Hz je dostačujúca pre štandardné potreby
- Pomer strán LCD monitora Verbatim je 16:9
- Jas sa dá nastaviť maximálne na 300 cd/m2
- Pomer zobrazenej čiernej a bielej farby alebo kontrast je 1200:1
- Spotreba v režime SDR je 8 kWh/1000h a v HDR režime potom 8 kWh/1000h
- HDR režim pre vykreslenie obrazu s dynamickým rozsahom
- FreeSync slúži na synchronizáciu obnovovacej frekvencie monitora
- Komfortné počúvanie vďaka integrovaným reproduktorom
- Farba výrobku je čierna
- Jeho hmotnosť je 0,98 kg
- Typ pripojenia: HDMI 1.4 a USB-C
Skvelý obraz
Podstatný parameter pri výbere monitora je bezpochyby obraz, pričom LCD monitor Verbatim má rozhodne čo ponúknuť. Vykreslenie obrazu prebiehaprostredníctvom technológie IPS, ktorá vás dostane veľmi prirodzenými farbami a taktiež širokým pozorovacím uhlom. Odozva LCD monitoru Verbatim, konkrétne 6 ms, je dostatočná pre klasické kancelárske využitie ajsledovanie filmov a videí. Obnovovacia frekvencia s hodnotou 60 Hz je dostatočná pre bežné používanie, ako je surfovanie po internete aj sledovanie multimédií.
Nízka hmotnosť a dotyk
Prenosný 15” displej Verbatim PMT-15 má hmotnosť iba 980 g. Navyšepoteší 10bodová dotyková vrstva s podporou ovládania pomocougest. Dotykové ovládanie sa dá využívať iba vtedy, ak pripojíte Verbatim PMT-15 ku svojmu zariadeniu cez USB-C konektor. Pri pripojení cez HDMI konektor stráca dotykovú funkciu.
Výbava
LCD monitor Verbatim sa pýši výbavou, ktorú oceníte pri práci, alebo pri hraní hier. Pripájajte sa ku vašemu zariadeniu pomocou HDMI 1.4 a USB-C. Prenosný monitor si môžete nosiť kamkoľvek, kde chcete pracovať. Vybalíte ho, zapojíte a všetko pre prácu je pripravené. V monitore sa nachádzajúintegrované reproduktory, ktoré vám pomôžu udržať poriadok na pracovnom stole, pretože znižujú množstvo káblov a zariadení. LCD monitor Verbatim disponuje rovnako slúchadlovým výstupom, do ktorého pripojíte ako slúchadlá, tak napríklad externé reproduktory. Spolu s LCD monitorom Verbatim dostanete HDMI, USB-C a USB kábel.
Funkcie
LCD monitor Verbatim je vybavený celou radou funkcií, ktoré ešte umocnia zážitok z jeho používania. High Dynamic Range (HDR) alebo vysoký dynamický rozsah je technológie, ktorá vám umožní sledovať tmavé aj svetlé odtiene jasu súčasne. Pred nepriaznivým modrým svetlom vás ochráni integrovaný filter modrého svetla. Power Delivery umožní napájanie vašeho zariadenia cezkábel ku monitoru. Exkluzívna funkcionalita, akou je FreeSync, synchronizuje obnovovacou frekvenciou monitora so snímkovou frekvenciougrafickej karty, čím sa zvyšuje plynulosť obrazu pri hraní hier.



Obsah balenie:
- Adaptér
- USB-C kábel
- HDMI kábel
- USB-A na USB-C kábel
- Ochranné puzdro
- Manuál
Špecifikácia:
| Uhlopriečka | 15,6" |
| Uhlopriečka | 39,6 cm |
| Rozlíšenie | 1920x1080 |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Odozva | 6 ms |
| Kontrast | 1000:01:00 |
| Pomer strán | 16:09 |
| Typ panelu | IPS |
| Povrch displeja | Lesklý |
| Jas | 250 cd/m2 |
| Počet farieb | 16,7 Mio |
| Filter modrého svetla | ÁNO |
| Flicker-free | NIE |
| HDR | ÁNO |
| FreeSync | ÁNO |
| Web kamera | NIE |
| Mikrofón | NIE |
| Prehrávač médií | NIE |
| OS Android | NIE |
| Daisy Chain | NIE |
| G-Sync | NIE |
| TV tunner | NIE |
| Power delivery | NIE |
| Senzor prítomnosti | NIE |
| Automatická regulácia jasu | NIE |
| Dotyková obrazovka | ÁNO |
| Obraz v obraze (PIP) | NIE |
| Web kamera | NIE |
| HDMI | 1x |
| USB-C | 2x |
| USB-A | 1x |
| Slúchadlový výstup | 1x |
| Thunderbolt | NIE |
| Energetická trieda | A |
| Pozorovací uhol zvisle | 178° |
| Pozorovací uhol vodorovne | 178° |
| Prehnutie obrazovky | NIE |
| Pivot | NIE |
| Otočný | NIE |
| Nastaviteľná výška | NIE |
| Podpora VESA držiaka | NIE |
| Rozmer VESA držiaka | NIE |
| Náklon monitoru | 0 až 85° |
| Farba | čierna |
| Rozmery (š x v x h) | 35,71 x 22,42 x 6 cm |
| Váha | 0,98 kg |
Kompatibilita externého monitoru Verbatim so zariadeniami:
Notebook:
s USB-C v plnej špecifikácii – cez priložený USB-C kábel ide obraz aj napájanie pre externý monitor
s HDMI - obraz cez HDMI kábel + napájanie externého monitoru zo siete
Mobilný telefón/tablet:
zariadenie Apple s konektorom Lighning - nutná redukcia Lightning na HDMI + napájanie externého monitoru zo siete
zariadenie s USB-C konektorom - nutná podpora funkcie MHL pre prenos obrazu cez USB-C viď (zoznam zariadení zde) a buď externé napájanie alebo podpora nabíjania iného zariadenia cez USB-C port; alebo redukcie USB-C na HDMI pre prenos obrazu + napájanie externého monitoru zo siete
Notebook:
s USB-C v plnej špecifikácii – cez priložený USB-C kábel ide obraz aj napájanie pre externý monitor
s HDMI - obraz cez HDMI kábel + napájanie externého monitoru zo siete
Mobilný telefón/tablet:
zariadenie Apple s konektorom Lighning - nutná redukcia Lightning na HDMI + napájanie externého monitoru zo siete
zariadenie s USB-C konektorom - nutná podpora funkcie MHL pre prenos obrazu cez USB-C viď (zoznam zariadení zde) a buď externé napájanie alebo podpora nabíjania iného zariadenia cez USB-C port; alebo redukcie USB-C na HDMI pre prenos obrazu + napájanie externého monitoru zo siete
Parametre
VýrobcaVerbatim
Tovar zaradený v kategóriách

















