Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Volanty
- Volant Genius GX Gaming SpeedMaster, volant s pedálami a radiacou pákou, 13tl., USB, červeno-čierny
Volant Genius GX Gaming SpeedMaster, volant s pedálami a radiacou pákou, 13tl., USB, červeno-čierny
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Volant Genius GX Gaming SpeedMaster, volant s pedálami a radiacou pákou, 13tl., USB, červeno-čiernyNie je skladom92,51 €75,21 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius GX Gaming SpeedMaster
Špecifikácia:
Volant, pedále a riadiaca páka pre PC a PlayStation 3/4. Volant SpeedMaster ponúka až 270° uhol otáčania, ktorý sa prispôsobí vašim jazdným návykom a poskytuje tak verný závodný zážitok. Je vybavený sekvenčnou riadiacou pákou, duálnym vibračným motorom, dvomi pedálami a 13 akčnými tlačidlami. Samozrejmosťou sú svorky pre pripevnenie na stôl.
| Pripojenie: | USB |
| Typ pripojenie: | kábel |
| Uhol otočenia volantu: | 270 ° |
| Počet tlačidiel: | 13 |
| Počet pedálov: | 2 |
| Vibrácie: | Áno, dva vstavané vibro motory |
| Uchytenie: | svorky pre pripevnenie na stôl |
| Riadiaca páka: | sekvenčná |
| Farba: | čierno-červená |
| Kompatibilný s: | PC, PlayStation 3/4 |
| Volant - rozmer: | 351,5 x 341,6 x 271,7 mm |
| Pedály - rozmer: | 292,7 x 248,9 x 156,5 mm |
| Hmotnosť: | 3.34 kg |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách













