Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Volanty
- Volant Genius GX Gaming SpeedMaster X2, volant s pedálami a radiacou pákou, 13tl., USB, čierny
Volant Genius GX Gaming SpeedMaster X2, volant s pedálami a radiacou pákou, 13tl., USB, čierny
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Volant Genius GX Gaming SpeedMaster X2, volant s pedálami a radiacou pákou, 13tl., USB, čiernySkladom 2127,33 €103,52 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius GX Gaming SpeedMaster X2
Volant, pedály a riadiaca páka pre PC, PlayStation 3/4/5 a Xbox 360/One/Series X. Volant SpeedMaster X2 ponúka až 1080° uhol otáčania, ktorý sa prispôsobí vašim jazdným návykom a poskytuje tak verný závodný zážitok. Je vybavený riadiacou pákou, duálnym vibračným motorom a taktiež systémom pedálov. Disponuje 13 akčnými tlačidlami a ponúka nastaviteľnú úroveň citlivosti. Volant je vybavený mechanizmom pre pripevnenie na stôl.
Genius SpeedMaster X2 je vysokovýkonná súprava pretekárskych kolies určená pre platformy PC, PlayStation a Xbox. Ponúka pohlcujúce otáčanie o 1080 stupňov, čím zvyšuje realistickosť závodných hier.

DVOJMOTOROVÉ VIBROVANIE
Genius SpeedMaster x2 je vybavený vibračnou spätnou väzbou s dvojitým motorom a pogumovanou rukoväťou a poskytuje pohlcujúci pretekársky zážitok.

KOMPLEXNÉ OVLÁDANIE PREVODOV A PEDÁLOV
Obsahuje radiacu páku na zrýchľovanie alebo znižovanie rýchlosti, dve zadné páčky na jednoduché radenie prevodových stupňov a nožné pedály na presné ovládanie plynu a bŕzd.

Špecifikácia:
| Pripojenie: | USB |
| Typ pripojenie: | kábel |
| Uhol otočánia volantu: | 270 ° / 900 ° / 1080 ° |
| Počet tlačidiel: | 13 |
| Počet pedálov: | 2 |
| Vibrácie: | Áno, dva vstavané vibromotory |
| Uchytenie: | mechanizmus pre pripevnenie na stôl |
| Materiál: | pogumovaný plast |
| Farba: | čierna |
| Kompatibilní s: | PC, PlayStation 3/4/5, Xbox 360/One/Series X |
| Riadiaca páka - rozmer: | 225,2 x 174,8 x 110,8 mm |
| Volant - rozmer: | 310,5 x 299,5 x 271,7 mm |
| Hmotnosť: | 3.8 kg |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách














