Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Volanty
- Volant Genius GX Gaming SpeedMaster X5 FF, volant s pedálami a radiacou pákou, USB-C, čierny
Volant Genius GX Gaming SpeedMaster X5 FF, volant s pedálami a radiacou pákou, USB-C, čierny
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Volant Genius GX Gaming SpeedMaster X5 FF, volant s pedálami a radiacou pákou, USB-C, čiernySkladom 4172,97 €140,63 € bez DPH
Genius GX Gaming SpeedMaster X5 FF
Špecifikácia:
| Pripojenie: | USB-C |
| Typ pripojenia: | kábel |
| Uhol otočenia volantu: | 1080 ° |
| Počet pedálov: | 3 |
| Vibrácie: | Áno, dva vstavané vibro motory |
| Uchytenie: | mechanizmus pre pripevnenie na stôl |
| Farba: | čierna/strieborná |
| Kompatibilný s: | PC, PlayStation 4, Xbox One |
| Riadiaca páka - rozmer: | 201.3 x 179 x 105.4 mm |
| Volant - rozmer: | 319.5 x 317.1 x 293.5 mm |
| Pedály - rozmer: | 399 x 380.4 x 141.8 mm |
| Hmotnosť: | 5.058 kg |
NAJLEPŠÍ VOLANT PRE PRETEKOVÉ HRY NA PC, XBOX A PS4
Objavte dokonalý pretekársky zážitok s 1080° volantom (3 plné otáčky) a odolnými pedálmi z hliníkovej zliatiny so spojkou, plynom a brzdou. Je ideálny pre pretekárskych nadšencov, ktorí hľadajú realistickú simuláciu jazdy na PC, Xbox a PS4.

POKROČILÁ TECHNOLÓGIA HALOVÝCH MAGNETICKÝCH SENZOROV
Senzor Hallovho efektu integrovaný do centrálnej osi kolesa zaisťuje vysoko presné odozvy v reálnom čase. Eliminuje fyzické opotrebovanie a zaisťuje dlhotrvajúcu odolnosť a presnosť vášho volantu.

DVOJMOTOROVÁ VIBRAČNÁ SPÄTNÁ VÄZBA
Vybavený motorom a prevodovkou poháňanou silou spätnej väzby, ktorá poskytuje maximálne 3,2 Nm spätnej väzby, poskytuje realistickú simuláciu spätnej väzby povrchu vozovky pre pohlcujúci zážitok z jazdy.

6-RÝCHLOSTNÉ RUČNÉ RADENIE A PÁDLA RADIAČA
Zažite dokonalé ovládanie s Genius SpeedMaster X5 FF, ktorý je vybavený šesťstupňovou manuálnou prevodovkou, ktorá vám umožňuje plynule prepínať medzi vysokými a nízkymi prevodmi pre realistický herný zážitok. Integrované radiace páčky navyše zvyšujú pohodlie a posúvajú vaše hranie na ďalšiu úroveň.

BEZPEČNÝ MONTÁŽNY PRÍPRAVOK PRE STABILITU
Koleso Genius SpeedMaster X5 FF a radiaca páka Driving Force Shifter sú vybavené odolnými upevňovacími prvkami, ktoré zaisťujú bezpečné pripevnenie k stolom alebo závodným súpravám. Tieto svorky zabraňujú posunu alebo kolísaniu a poskytujú maximálnu stabilitu počas intenzívnych pretekárskych manévrov.
















