Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Slúchadlá
- A4Tech Bloody G230, slúchadlá s mikrofónom, ovládanie hlasitosti, čierna, hracie slúchadlá, USB
A4Tech Bloody G230, slúchadlá s mikrofónom, ovládanie hlasitosti, čierna, hracie slúchadlá, USB
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
A4Tech Bloody G230, slúchadlá s mikrofónom, ovládanie hlasitosti, čierna, hracie slúchadlá, USBskladom 344,28 €36 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Herné slúchadlá A4Tech Bloody G230 s podsvietením
- Herné slúchadlá určené pre profesionálne aj domáce použitie
- Virtuálny priestorový zvuk 7.1
- Špeciálna ergonómia a sila pritlaku znižujú únavu aj pri dlhodobom použití
- Veľké ergonomické mäkké látkové náušníky
- Neónové podsvietenie v oboch mušliach (tyrkysová, modrá, fialová, červená, oranžová, zelená)
- Over Ear konštrukcia (náušníky obopínajú celé ucho z vonkajšej strany)
- Ovládanie na kábli: ovládanie hlasitosti a možnosť vypnúť/zapnúť mikrofón
- Sklopný mikrofón s vysokou citlivosťou a potlačením šumu
- Všesmerová charakteristika mikrofónu garantuje perfektný prenos hlasu
- Nastaviteľný hlavový most s mäkkým látkovým vnútorným polstrovaním
- Nastavenie hlasitosti na ľavej mušli
- Zapnutie/vypnutie mikrofónu na ľavej mušli
- Snímateľné náušníky pre ľahké čistenie
- Univerzálna kompatibilita: Stolové počítače a notebooky, herné konzoly, mobilné telefóny a tablety
Špecifikácia:
| Zvuk: | 7.1 (virtuálny) |
| Frekvenčný rozsah: | 20 - 20.000 Hz |
| Priemer reproduktora: | 50 mm |
| Impedancia: | 16? |
| Citlivosť reproduktora: | 100 dB |
| Materiál náušníkov: | PU koža |
| Typ mikrofónu: | Všesmerový |
| Citlivosť mikrofónu: | -44 dB |
| Funkcia vypnutia mikrofónu: | Áno |
| Podsvietenie: | Áno |
| Druh podsvietenia: | 6 farieb (tyrkysová, modrá, fialová, červená, oranžová, zelená) |
| Napájanie: | USB |
| Pripojenie: | USB |
| Dĺžka kábla: | 2 m |
| Kompatibilné s: | Windows 7 a vyšší |
| Rozmer: | 200 x 200 x 100 mm |
| Hmotnosť: | 310 g |
| Farba: | čierna |
Parametre
VýrobcaA4Tech
Tovar zaradený v kategóriách

















