Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Slúchadlá
- Defender FreeMotion B535, slúchadlá s mikrofónom, ovládanie hlasitosti, čierna, 2.0, ANC, 40 mm meniče typ USB
Defender FreeMotion B535, slúchadlá s mikrofónom, ovládanie hlasitosti, čierna, 2.0, ANC, 40 mm meniče typ USB
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Defender FreeMotion B535, slúchadlá s mikrofónom, ovládanie hlasitosti, čierna, 2.0, ANC, 40 mm meniče typ USBSkladom 1847,07 €38,27 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezdrôtové slúchadlá Defender FreeMotion B535 ANC
Špecifikácia:
Bezdrôtové slúchadlá FreeMotion B535 ponúkajú hybridné potlačenie šumu ANC a vďaka 40 mm meničom poskytujú vynikajúcu kvalitu zvuku. Bluetooth 5.0 zaručuje spoľahlivé pripojenie a batéria s dlhou výdržou umožňuje počúvať skladby 15 až 30 hodín (v závislosti na hlasitosti prehrávanej hudby). Slúchadlá sú taktiež mimoriadne ľahké a pohodlné.
ANC je v podstate špeciálny typ slúchadiel s uzatvorenou konštrukciou, ktorý aktívne potlačuje vonkajší hluk. To má zásadný vplyv na kvalitu posluchu hudby. Zvuk je vďaka tomu čistejší a môžete sa sústrediť na momenty, ktoré by ste za normálnych okolností nepočuli.
Vyskúšajte, ako skvelo môžu vaše obľúbené skladby znieť. Bezdrôtové slúchadlá FreeMotion majú vstavané dynamické 40 mm meniče, ktoré poskytujú vynikajúci stereofónny zvuk na úrovni Hi-Fi. Hlboké, silné basy, krištáľovo čistý zvuk.
Vyskúšajte, ako skvelo môžu vaše obľúbené skladby znieť. Bezdrôtové slúchadlá FreeMotion majú vstavané dynamické 40 mm meniče, ktoré poskytujú vynikajúci stereofónny zvuk na úrovni Hi-Fi. Hlboké, silné basy, krištáľovo čistý zvuk.
Zosilnený signál, znížená latencia, výnimočná stabilita prenosu a znížená spotreba energie - to všetko umožňuje moderná technológia Bluetooth 5.0. Či už počúvate hudbu alebo telefonujete, užijete si spoľahlivé pripojenie.
Slúchadlá FreeMotion B535 sú extrémne ľahké - vážia iba 210 g. Nastaviteľný hlavový most vám umožní prispôsobiť si ich svojim potrebám. Mäkké náušníky sú vyrobené z pamäťovej peny a tesne priliehajú k vašim ušiam, bez toho aby vytvárali nepríjemný tlak. Slúchadlá majú taktiež skladaciu konštrukciu, vďaka ktorej sa omnoho lepšie skladujú a prepravujú.
Pripojte si slúchadlá tak, ako chcete. Ak oceňujete slobodu, ktorú poskytujú bezdrôtové riešenie, bude to pre vás ideálna voľba! Prípadne môžete slúchadlá používať káblovo a nemusíte sa starať o stav batérie. V balení nájdete praktický kábel AUX, ktorý vám umožní pohodlne pripojiť slúchadlá k vami zvolenému zariadeniu.
Pripojte si slúchadlá tak, ako chcete. Ak oceňujete slobodu, ktorú poskytujú bezdrôtové riešenie, bude to pre vás ideálna voľba! Prípadne môžete slúchadlá používať káblovo a nemusíte sa starať o stav batérie. V balení nájdete praktický kábel AUX, ktorý vám umožní pohodlne pripojiť slúchadlá k vami zvolenému zariadeniu.
| Zvuk: | Stereo |
| Frekvenčný rozsah: | 20 - 20.000 Hz |
| Priemer reproduktora: | 40 mm |
| Citlivosť reproduktora: | 115 dB |
| Typ mikrofónu: | Všesmerový |
| Citlivosť mikrofónu: | -42 dB |
| Podsvietenie: | Nie |
| Napájanie: | Vstavaná batéria |
| Kapacita akumulátora: | 400 mAh |
| Výdrž batérie: | > 30 h |
| Pripojenie: | Bluetooth 5.0, AUX |
| Dosah: | 10 m |
| Kompatibilné s: | Windows 7 a vyšší, Android, PS4, PS5, XBOX One |
| Rozmer: | 155 x 190 x 75 mm |
| Hmotnosť: | 210 g |
| Farba: | čierna |
Parametre
VýrobcaDEFENDER
Tovar zaradený v kategóriách

















