Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Reproduktory
- Defender reproduktor BOOMER 45, Li-Ion, 1.1, 45W, čierny, regulácia hlasitosti, LED podsvietenie, BT 5.1, TWS, 90Hz-20KHz
Defender reproduktor BOOMER 45, Li-Ion, 1.1, 45W, čierny, regulácia hlasitosti, LED podsvietenie, BT 5.1, TWS, 90Hz-20KHz
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Defender reproduktor BOOMER 45, Li-Ion, 1.1, 45W, čierny, regulácia hlasitosti, LED podsvietenie, BT 5.1, TWS, 90Hz-20KHzSkladom 578,60 €63,90 € bez DPH
Kompletné špecifikácie

Defender BOOMER 45
Naša cesta začala hlbokou vášňou pre hudbu a cieľom vytvárať jedinečné zábavné zariadenia, ktoré predčia očakávania. Defender Boomer spája ľudí prostredníctvom piesni, smiechu a trvalých vzťahov. Oslávte s nami radosť z hudby.

Oživte si hudbu podľa svojich predstáv vďaka prispôsobiteľnému osvetleniu a mnohým možnostiam prehrávania, či už sa jedná o živú párty, sledovanie filmu alebo romantické stretnutia. Dva výkonné širokopásmové reproduktory dodajú vašej hudbe hĺbku aj silu a môžete si vychutnať taktiež úžasné basy.
Robustný design pre náročných
Prenosný Bluetooth reproduktor je robustný a vyrobený z kvalitných materiálov, v kombinácii s vysoko kvalitným zvukom dokáže zaistiť skvelú atmosféru na večierku, v telocvični, pri športe, na stavenisku, v prírode alebo doma či pri sledovaní filmu. Batéria s kapacitou 3 600 mAh zaistí, že môžete hrať po dlhou dobu. Pomocou špeciálneho ovládača môžete reproduktor naladiť na danú hudbu/film a podľa toho upraviť hlasitosť. Na hornej strane reproduktora nájdete pohodlné držadlo pre prenášanie reproduktora na ľubovoľné miesto a priehradku pre telefón/tablet.

Nestačí vám jeden reproduktor?
Pripojte bezdrôtovo dva rovnaké párty reproduktory v režime True Wireless Stereo (TWS).
Vstavaný prijímač FM
Vstavaný tuner umožňuje používať reproduktor ako rádio. Môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu alebo rozhlasový program.
Dynamická svetelná show
Dynamická svetelná show sústredená do stredu reproduktora prináša skvelý stroboskopický efekt, ktorý sa synchronizuje s rytmom hudby. Sedem svetelných režimov poskytuje veľkolepý vizuálny zážitok. Prekvapte svojich hostí farebnou svetelnou show RGB. Vďaka 12 hodinovej výdrži batérie a prenosnému prevedeniu si reproduktor môžete ľahko vziať na večierok, kempovanie alebo na pláž.
Základná špecifikácia:
| Typ: | 1.1, mono |
| Výkon: | 45 W |
| Citlivosť: | 75 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 90 - 20.000 Hz |
| Veľkosť meniča: | 1 ? 8", 1 ? 1.5" |
| Impedancia: | 4 Ohm |
| Verzia Bluetooth: | 5.1 |
| Dosah: | 10 m |
| Podsvietenie: | Áno - LED |
| Rozhranie: | 6,3-mm jack, AUX audio vstup, Micro-SD, USB |
| Vstup pre mikrofón: | 6,3-mm jack |
| Displej: | Áno, LED |
| Funkcia vypnutia podsvietenia: | Áno |
| Napájanie: | Li-Ion akumulátor nebo z USB, 5 V |
| Kapacita akumulátora: | 3600 mAh |
| Výdrž batérie pri 50 % / 75 % maximálnej hlasitosti: | 12 / 10 h |
| Doba nabíjania: | 6 h |
| Vstavané FM rádio: | Áno |
| Podpora pamäťových kariet Micro-SD: | Áno |
| Maximálna podporovaná veľkosť pamäťovej karty/USB flash disku: | 128 GB |
| Formáty prehrávania zvuku: | MP2, MP3, APE, FLAC, WAV, WMA |
| True Wireless Stereo (TWS): | Áno |
| Materiál: | PVC |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 265 x 333 x 255 mm |
| Hmotnosť: | 3.54 Kg |
Parametre
VýrobcaDEFENDER
Tovar zaradený v kategóriách

















