Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Gamepad Marvo GHOST 40, bezdrôtový, 17tl., priehľadný
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Gamepad Marvo GHOST 40, bezdrôtový, 17tl., priehľadnýSkladom > 20 ks17,22 €/ ks14 € bez DPH
Kompletné špecifikácie

Gamepad MARVO GHOST 40
Tento bezdrôtový gamepad nie len skvelo vyzerá, ale taktiež skvelo funguje. Jeho priehľadný design odhaľuje vnútornú mechaniku a v kombinácii s farebnými LED diódami dodá tvojej hernej zostave jedinečný a štýlový vzhľad. Zaži hranie v novom svetle. Či už hráte na systémoch Android, iOS, PC, PS3, PS4 alebo Nintendo Switch, tento gamepad vám zaistí pohlcujúci a dynamický herný zážitok.

Vylepšená technológia dvoch motorov
Zažite každú zrážku, výbuch a zásah na vlastnej koži. Intenzívna vibračná odozva vás vtiahne priamo do deja a umožní vám cítiť každý detail hry. Od rachotov výstrelov až po jemné vibrácie pri jazde autom – náš gamepad vám prinesie nezabudnuteľný herný zážitok.

Vynikajúci výkon
Buďte o krok napred pred svojimi súpermi. Tento gamepad so 17 tlačidlami a 3D joystickom so životnosťou až 500 000 kliknutí vám umožní robiť zložité komba a rýchlo reagovať na každú situáciu v hre. S gamepadom Ghost 40 získate nad hrou úplnú kontrolu.

Pohodlný a ergonomický designErgonomický tvar a precízne ovládacie prvky zaisťujú maximálne pohodlie aj pri tých najnáročnejších hrách. Svoj telefón môžete premeniť na hernú konzolu vďaka integrovanému držiaku na telefón. Ten pojme telefóny o šírke až 9 cm.

Všestranná kompatibilita
Vďaka podpore systémov Android, iOS, PC, PS3, PS4 a Nintendo Switch ponúka gamepad bezkonkurenčnú kompatibilitu. Bezdrôtové Bluetooth pripojenie s dosahom až 10 m zaistí, že môžete hrať pohodlne a efektívne, bez toho aby vás čokoľvek obmedzovalo.

Dlhá životnosť batérie
So vstavanou batériou s kapacitou 800 mAh môžete hrať aj dlhšiu dobu. Doba nabíjania je 2.5 hodiny a ponúka až 6 hodín nepretržitého hrania. Užite si neprerušované herné seancie vďaka pohodlnému a efektívnemu nabíjaniu.

Živé osvetlenie RGB
Priehľadný design gamepadu v kombinácii s RGB podsvietením dodá zariadeniu štýlový vzhľad, ktorý sa odlišuje od ostatných. Zažite hranie v novom svetle. Prispôsobte si svoju hernú zónu a vytvorte si jedinečnú atmosféru.

vibračný efekt

bluetooth

kompatibilný s PC

pripojenie USB

držiak mobilu
Základná špecifikácia:
| Bezdrôtové pripojenie: | Bluetooth 4.2 |
| Prevádzková vzdialenosť: | 10 m |
| Počet tlačidiel: | 17 |
| Životnosť tlačidiel: | 500 000 stlačení |
| Životnosť motorov: | Nepretržité otáčanie po dobu 72 hodín |
| Batéria: | 800 mAh |
| Doba nabíjania: | 2.5 h |
| Doba používania: | 6 h |
| Kompatibilita: | Android, iOS, PC, PS3, PS4, Nintendo Switch |
| Šírka pripojiteľného držiaka : | 5.5 - 9 cm |
| Podsvietenie: | Áno |
| Vibrácie: | Áno |
| Pripojenie: | USB-C |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Farba: | transparentná - čierna |
| Rozmer: | 150 x 42 x 110 mm |
| Váha: | 213 g |
Parametre
VýrobcaMarvo


















