Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Slúchadlá
- Genius HS-220U AI, slúchadlá s mikrofónom, drôtováčierna, 2.0, uzatvorené, USB - C
Genius HS-220U AI, slúchadlá s mikrofónom, drôtováčierna, 2.0, uzatvorené, USB - C
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius HS-220U AI, slúchadlá s mikrofónom, drôtováčierna, 2.0, uzatvorené, USB - CSkladom 416,31 €13,26 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius HS-220U AI
Ľahká náhlavná súprava so skvelým zvukom. Disponuje ovládaním priamo na kábli a nastaviteľným mikrofónom. Prednosťou je tlačidlo pre spustenie asistenta Windows AI Copilot (kompatibilný so systémom Windows 10/11alnebo novším), ktorý umožňuje robiť hlasové zadávania bez písania. Pripojenie je realizované cez USB-C konektor.
| Mikrofón: | Áno |
| Frekvenčný rozsah: | 20 Hz – 20 000 Hz |
| Citlivosť: | 101.5 dB ± 5 dB |
| Impedancie: | 32 ohmov |
| Dĺžka kábla: | 2.4 m |
| Farba: | čierno-strieborná |
| Konektor: | USB-C |
| Rozmer: | 157.3 x 140.4 x 48.7 mm |
| Hmotnosť: | 101 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách

















