Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Slúchadlá
- Genius HS-230U slúchadlá s mikrofónom, káblové, čierna, USB-C
Genius HS-230U slúchadlá s mikrofónom, káblové, čierna, USB-C
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius HS-230U slúchadlá s mikrofónom, káblové, čierna, USB-Cskladom 519,05 €15,49 € bez DPH
Kompletné špecifikácie

Genius HS-230U USB-C – to, čo hovoríte, je počuť

Náhlavná súprava Genius HS-230U USB-C je navrhnutá pre pohodlné online chatovanie a komunikáciu s rodinou, priateľmi, kolegami z práce alebo so zákazníkmi. Slúchadlá produkujú jasný a zreteľný zvuk a sú doplnené nastaviteľným mikrofónom pre presné snímanie hlasu. Headset Genius HS-230U USB-C je navyše mimoriadne ľahký a pohodlne sa nosí po celú dobu pracovnej smeny. Vďaka pripojeniu cez USB-C konektor je táto súprava Genius kompatibilná s modernými notebookmi alebo PC a behom okamžiku sú pripravené na použitie.
Genius HS-230U USB-C
Ľahká náhlavná súprava so skvelým zvukom. Disponuje ovládaním priamo na kábli a nastaviteľným mikrofónom. Pripojenie je realizované cez USB-C konektor.
Základná špecifikácia:
| Mikrofón: | Áno |
| Frekvenčný rozsah: | 100–20 000 Hz |
| Citlivosť: | 100 dB ± 3 dB |
| Impedancia: | 32 ohmov |
| Dĺžka kábla: | 2.4 m |
| Farba: | čierna |
| Konektor: | USB-C |
| Rozmer: | 172 × 140 × 62 mm |
| Hmotnosť: | 101 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách













